آندو منتظر استقلال، استقلال منتظر ابراهیمی

آندو منتظر استقلال، استقلال منتظر ابراهیمی

فوتبال_تیم منتخب 98_ تیم ملی 2014_آندو تیموریان آندو منتظر استقلال، استقلال منتظر ابراهیمی

اگر امید ابراهیمی در استقلال ماندنی نشود، آندرانیک تیموریان اصلی ترین گزینه جانشینی اوست

در هیاهوی بازار نقل و انتقالات، هیچ خبری از آندرانیک تیموریان نیست. کاپیتان تیم ملی، در سالهای اخیر همیشه کالای ارزشمند بازار بوده و تیمهای زیادی برای حضورش با او و برادرش مذاکره می کردند اما گویا ستاره بخت تیموریان هم غروب کرده است.
اولین تیمی که این فصل به تیموریان پیشنهاد همکاری داد، پیکان بود. مجید جلالی فصل قبل در سایپا هم تیموریان را خرید ولی آندو به دلیل مصدومیت تنها 5 بازی برای سایپا انجام داد. مشکل اصلی آندو و پیکان، مسایل مالی بود. آندو به پیشنهادهای زیر یک میلیارد فکر نمی کند درحالیکه پیشنهاد پیکانی ها با همه آپشن هایش حتی به 900 میلیون هم نمی رسید.
رسول خطیبی در ماشین سازی هم به همکاری با تیموریان تمایل نشان داد ولی آندو اولا می خواهد در تهران به فوتبالش ادامه بدهد و ثانیا معتقد است به دلیل بازی در تراکتورسازی بهتر است در تیم تبریزی دیگری بازی نکند.
دوست صمیمی آندو یعنی محمد نوری هم خواست موجبات آشتی او و قلعه نویی و درنتیجه حضورش در تراکتورسازی را فراهم کند که با مخالفت جدی آندو و برادرش روبرو شد.
تیموریان هنوز تیمی را برای ادامه فوتبالش انتخاب نکرده ولی همچنان دوست دارد در استقلال بازی کند. او منتظر استقلال است و استقلالی ها هم منتظر امید ابراهیمی. اگر ابراهیمی با استقلال به توافق نرسد، آنگاه استارت مذاکرات آندو و این باشگاه زده می شود. در غیر این صورت شاید آندو راهی ینگه دنیا شده و سالهای آخر دوران فوتبالش را هم لژیونر بماند.