بهمن, ۱۳۹۲ | چت روم ، دانلود فیلم و آهنگ

داستان آشنایی غیر منتظره قسمته ۱۴

رافی و تینی و بقیه ک نظرامو کامل کردین مررررررررررررررررررررسی
راسی آهنگم شطوره؟؟حال میکنین عجب سلیقه ای دارم؟؟

happy valentine tmnt

ولنتاینه لاک پشتیتون مبـــــــــــارک
اینم چن تا عکسه خوجل واس شما دوکست جونیام
 آپلود عکس

 آپلود عکس

 آپلود عکس

 آپلود عکس

 آپلود عکس

همتونو دوکست دارم عاشقتونم
واسه روز ولنتاین دوتا ستاره تقدیمت میکنم یه ستاره پر بوسه که دلم بی تو نپوسه یه ستاره پر امید واسه هرکی تو رو دید
بااااااای تا بعد

داستان آشنایی غیر منتظره قسمته ۱۳

رافـــــــــــی و بقیه ک نظرامو کامل کردین واقـــــــا تچکر موکولم

عکسای دانی:؟

اینم از دانشمنده نمونمون بفرما ادامه

پاسخ تشریحی عربی کنکور ۹۲ …

سؤال : استاد چراپاسخ تشریحی عربی کنکور92 باتحلیل خودتونو نمی ذارید؟

پاسخ : سلام علیکم إن شاء الله در چند روز آینده در وب سایت قرار خواهد گرفت .

چگونه تست ترجه کنکور را باید بزنم ؟

سؤال :

 سلام من وقتی تست ترجمه رو میزنم ، اکثراً درست میزنم اما بر عکس اینم میشه ! نمیدونم واسه ترجمه چطوری تست بزنم که دچار مشکل نشم L

 پاسخ :

سلام علیکم

ببینید در کنکور ، سؤالات ترجمه قابل تضمین نیست و فقط باید به تست سؤالاتی که اطمینان دارید ، صحیح پاسخ می دهید ، را بزنید !

اما غالباً این سؤالات با مجموعه جملات و لغاتی که ما از کتاب های درسی جمع آوری کردیم و در کنکور نیز بسیار پرتکرار هستند ، قابل پاسخگویی هسند .

چنانچه راهنمایی دیگری نیاز بود ، بنده در خدمت شما عزیزان هستم .

موفق باشید ...

مباحث مهم در عربی کنکور چیست و چگونه باید این درس را مطالعه کرد ؟

سؤال:

سلام، درس عربی من در حد متوسطه ولی تو کنکور خیلی درصد پایینی رو زده بودم و حالا پشت کنکور هستم و میخوام این درسم رو تقویت کنم، نمیخوام از هیچ کلاسی استفاده کنم چون به نظر خودم ضعف آموزشی ندارم و احساس میکنم تنها مشکلم اینه که نمیدونم چطوری باید عربی رو بخونم؟! میدونم قواعد درس عربی به هم مرتبط هستند ولی نمیدونم کدوم مباحث به هم مرتبط هستن، از استاد خواهش دارم که بگن کدوم مباحث عربی دقیقا به هم ربط دارن؟ و دوم اینکه خوندم کدوم مباحث در اولویت قرار داره؟ ممنون میشم پاسخ بدین .

پاسخ:

سلام علیکم

 ببینید در صورتی که به نکات عربی کنکور تسلط داشته باشید،به راحتی می توانید بر سؤالات غالب شوید و به این نتیجه خواهید رسید که عربی آسان ترین درس کنکور است چراکه روال و نکات کاملاً مشخص است و با کمی دقت ، به راحتی گزینه صحیح را انتخاب خواهید کرد اما آن چیزی که در کنکور غیر قابل تضمین است ، سؤالاتی است که ترجمه و مفهوم جملات عربی را دنبال می کند که تعدادی از آن ها هم معمولاً قابل پاسخگویی است . در سؤالات کنکور 1- تقارب مفهومی یا همان قرابت معنایی زبان فارسی اهمیت دارد که آن هم 2 صفحه است و در صورت آشنایی ذهنی ، با دیدن جملات ، به راحتی تست را خواهید زد و نیازی به حفظ جملات نیست . 2-عدد و معدود که معمولاً یکی از سوالات کنکور یکی از گروه ها را تشکیل می دهد . 3-تشکیل یا همان اعراب گذاری که دو سؤال را تشکیل می دهد و الزاماً باید به مباحث مرفوعات ، منصوبات ، مجرورات و اسامی منصرف و غیر منصرف تسلط داشته باشید و چنانچه در این مباحث تسلط باشد ، قطعاً تست های تحلیل صرفی هم به راحتی زده می شود . 4-اعلال که 1 سؤال را تشکیل می دهد و گاهاً ممکن است سؤال جداگانه ای نباشد و به صورت نامحسوس قواعدش در سؤال دیگر کاربرد داشته باشد . سعی کنید روال کنکور عربی را از سؤالات منتشر شده توسط سازمان سنجش کشور تجربه کنید تا سرعت عمل شما هم افزایش یابد . إن شاء الله موفق باشید و بتوانید نتیجه مورد علاقه خود را بگیرید ؛ چنانچه راهنمایی دیگری نیاز بود ، بنده در خدمت شما عزیزان هستم .

داستان آشنایی غیر منتظره قسمته ۱۲

بچول خعلی خوشحالم چون..............رافی جونــــــــــــــــــم برگشتــــــــــه و با هم آشتی کردیــــم داستانم فقط ب خاطره رافی گذاشتم