اسفند, ۱۳۹۴ | چت روم ، دانلود فیلم و آهنگ

فال روزانه سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴

fal-mihanfal.com_-2

فال روزانه متولدین فروردین

با وجود این که چالش های موجود ممکن است امروز حل نشوند، اصلا نباید خودتان را نگران این موضوع بکنید. درست است که شرایط کمی پیچیده است و اوضاع به نظرتان بحرانی می آید، ولی اگر سعی کنید خیلی راحت می توانید این مشکلات را برای یک روز هم که شده فراموش کنید و به آرامش نسبی برسید. به رویاهایی که برای آینده دارید فکر کنید و از اثرات مثبتی که این رویاها می توانند روی حال امروزتان داشته باشند بهره ببرید. تنها چیزی که جلوی شما را می تواند بگیرد موانع ذهنی خودتان و ترس از شکست است. اوضاع و شرایط به نفع شما هستند، از هیچ چیز نترسید و پیش بروید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

رویاهایتان می توانند بسیار الهام بخش باشند، ولی این نکته را فراموش نکنید که این رویاها خودبخود همانطوری که خودتان می خواهید برآورده نخواهند شد و به تلاش، وقت و توجه مستمر شما نیاز دارند. یک نفر توجه شما را به خود جلب کرده است و فکر می کنید او بهترین فرد به عنوان شریک زندگی شما خواهد بود و دلتان می خواهد هر چه زودتر قضیه را رسمی کنید. هرچند این تفکران مثبت شما را به هیجان می آورند بهتر است کمی دست نگه دارید، ممکن است جنبه هایی از شخصیت این فرد هنوز برای شما ناشناخته باشند. کمی به خودتان و او فرصت بدهید تا شناختی کامل از یکدیگر به دست بیاورید، این موضوع ارزش وقت گذاشتن را دارد.

فال روزانه متولدین خرداد

فرصت این را خواهید داشت که وارد گروه هایی قدرتمند شوید و کارهایی بکنید که به بهبود موقعیت فعلیتان به ویژه از لحاظ اقتصادی کمک خواهند کرد. هوش و ذکاوت خود را به نمایش گذاشته و شوخ طبعی را هم فراموش نکنید. امروز زیاد از حرف های اطرافیانتان سر در نمی آورید، البته تقصیر از شما نیست و خود آنها هم خیلی واضح حرف نمی زنند. برای این که بهتر بتوانید پیام های آنها را دریافت کنید به زبان بدن آنها دقت کنید. مشکلات موجود در رابطه عاطفیتان با نگرش غیر منطقی و شاید حتی خودخواهانه ای که امروز دارید ممکن است شدت بیشتری پیدا کنند. کمی هم به طرف مقابلتان حق بدهید و سعی کنید او را درک کنید.

فال روزانه متولدین تیر

ناراحتی فعلیتان با کار کردن و تمرکز روی کاری که چند روزی است دارید عقب می اندازید بهتر خواهد شد. شاید دوستان و همکارانتان هم با ایده ها و برنامه هایی که دارند شما را قانع کنند برنامه هایتان را با آنها هماهنگ کنید. ولی این را به یاد داشته باشید که فرار کردن از مسئولیت هایتان برای شما هیچ فایده ای نخواهد داشت و کارهایی که نیمه کاره رها کرده اید همچنان در انتظار شما باقی خواهند ماند. امروز در مورد مسائل مالی حواستان را خوب جمع کنید تا به دردسر نیفتید. مثلا اگر به دوستانتان پیشنهاد رفتن به رستوران را بدهید ممکن است آنها فکر کنند که شما آنها را به صرف شام دعوت کرده اید و شما را حسابی توی خرج بیندازند.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز به فکر یکی از رویاهایی هستید که خیلی برایتان اهمیت داشته است ولی آن را به خاطر شرایط زندگی کنار گذاشته اید. اکنون اگر خوب فکر کنید خواهید دید که اوضاع به آن وخامتی که خودتان فکر می کرده اید هم نبوده است. با وجود آن که تغییراتی که در انتظارشان هستید یک شبه اتفاق نخواهند افتاد، همین که بدانید احتمال رسیدن به خواسته تان وجود دارد حالتان بهتر خواهد شد. این را برای همیشه به یاد داشته باشید که این خود شما هستید که سرنوشت خودتان را می سازید. در حرف زدن با عشقتان دقت کنید که روی جزئیات تأکید ویژه ای داشته باشید و روی بهبود مهارت های مکالمه خود کار کنید تا سوء تفاهمی بینتان به وجود نیاید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز حتی اگر دیگران از شما حمایت کنند هم خودتان احساس می کنید که در یک گردباد گرفتار شده اید. کمکی که از جانب دیگران دریافت می کنید به بهتر شدن شرایطی که باید تغییر پیدا کند هیچ کمکی نخواهد کرد. دوستان نزدیکتان ممکن است فکر کنند که این رفتارشان به نفع شما است، ولی در واقع آنها دارند به ضرر شما کار می کنند. خوشبختانه این وضعیت فعلی برای مدت طولانی ادامه نخواهد یافت، پس با شرایط موجود کنار بیایید و اوضاع را از اینی که هست آشفته تر نکنید. امروز در دریای محبت عشقتان غرق شوید، اما یادتان باشد که مرزها و حدود را رعایت کنید و با سوء استفاده کردن از رفتار عشقتان او را عصبانی نکنید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز خیلی درون گرا نیستید و تمایل زیادی نسبت به اشتراک گذاشتن افکار و احساساتتان با دیگران دارید. در حال حاضر بیقرار هستید و این حالت شما کنترلتان را در دست گرفته و شما را تشویق می کند بی فکر و عجولانه دست به عمل بزنید. این که با دنیای اطرافتان ارتباط برقرار کنید و انرژیتان را به کار بگیرید از لحاظ روحی برای شما خیلی خوب است. افرادی را پیدا کنید که از لحاظ فکری و روحی شبیه به خودتان هستند و به دنبال تغییرات مثبت بوده و ایده هایشان را برای تعالی بخشیدن به آنها با یکدیگر به اشتراک می گذارند. وقتی با دیگران به صورت یک گروه درآمده و با هم دست به کار شوید نتایج خیلی بهتری خواهید گرفت.

فال روزانه متولدین آبان

زندگیتان دارد به یک ماجراجویی فوق العاده شباهت پیدا می کند و هرچند از ناشناخته ها تا حدودی می ترسید، ولی درگیر شدن با آنها می تواند برای شما بسیار هیجان انگیز باشد. با این حال یادتان باشد که در هر شرایطی احتیاط شرط عقل است. حواستان باشد که امروز به چه آرزوهایی فکر می کنید، زیرا این فکرهایتان تاثیر زیادی روی آینده شما و این که چه می خواهید بکنید خواهند داشت. امروز تا جای ممکن در خانه نمانید و به بیرون از منزل بروید تا با افرادی جدید آشنا شوید. با دوستانتان و حتی دوستان دوستانتان دیدار کنید و از بودن در جمع لذت ببرید، مطمئن باشید ماندن در خانه خیلی لذت بخش نخواهد بود.

فال روزانه متولدین آذر

امروز هر تشویقی که بشوید از لحاظ روحی روانی تاثیرات مثبت فراوانی روی روحیه شما خواهد گذاشت. متاسفانه به خاطر استرس و نگرانی فعلیتان نمی توانید استراحت کافی داشته باشید، ولی خوشبختانه پس از این بحران ها به آسایش روانی و عاطفی دست پیدا خواهید کرد. باید این حقیقت را بپذیرید که بحران کنونی را نمی توان به سرعت حل کرد. آرامش خودتان را حفظ کنید و در لحظه زندگی کنید تا بتوانید آنچه از زندگیتان می خواهید را خودتان به وجود بیاورید. امروز ممکن است زندگی حرفه ای خود را زیر سوال ببرد و فکر کنید که اصلا این کار را باید ادامه داد یا نه! اما عجله به خرج ندهید و به استعفا فکر نکنید یا در آگهی های روزنامه به دنبال کار نگردید. امروز روز چنین تغییرات عظیمی نیست.

فال روزانه متولدین دی

یکی از فصل های کتاب زندگیتان دارد به پایان می رسد ولی پیش از آغاز فصلی تازه چیزهای زیادی هستند که باید مورد بررسی قرار گرفته و اولویت بندی شوند. یکی از مهمترین کارهایی که باید انجام دهید این است که روی روابط نزدیک و صمیمیتان تمرکز کرده و زمان کافی برای آنها بگذارید. هر چقدر هم که درگیری ها و دغدغه هایتان زیاد باشند چند دقیقه ای را وقت گذاشته و گل ها را بو کنید و به درخت ها نگاه کنید. گذشته ها گذشته اند و فردا هم که هنوز نیامده است، از امروزتان نهایت بهره را ببرید و قدر تک تک لحظه های زندگیتان را بدانید. در اجتماع حاضر شوید و با شجاعت تمام خودتان را به غریبه ها معرفی کنید؛ فقط یادتان باشد کاری نکنید که حسادت عشقتان برانگیخته شود.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز کارهای بسیار زیادی در انتظارتان هستند که نمی توانید از انجام آنها سر باز بزنید، ولی نتایجی که به دست خواهید آورد آنقدر وسوسه کننده هستند که به شما انرژی و انگیزه کافی برای ادامه مسیرتان را بدهند. شما برای رسیدن به اهدافتان کاملا آماده هستید، ولی دیگران ممکن است با برنامه هایشان موانعی در سر راه شما ایجاد کنند و باعث شوند نتوانید تا آخر هفته به خواسته هایتان برسید. هیچ نیازی به نگرانی نیست، بدون آن که عجله کنید و با خیال راحت به راهتان ادامه دهید و مطمئن باشید که در مسیر درستی قرار دارید. اگر مجرد هستید امروز فرصت خوبی برای پیدا کردن عشق احتمالی آینده تان می تواند باشد، اما حواستان باشد خیلی تند پیش نروید و به خودتان و طرف مقابل فرصت کافی بدهید.

فال روزانه متولدین اسفند

شما امروز از نقشی که باید ایفا کنید کاملا آگاه هستید، ولی ممکن است نتوانید تمام وعده هایی که داده اید را عملی کنید. نیت خیر شما و تلاش و اشتیاقی که برای شرکت در هر کار خیری از خودتان نشان می دهید دیگران را هم تحت تاثیر قرار داده و به این کار تشویق می کند. با این حال ممکن است نسبت به خودتان ناعادلانه رفتار کرده و نیازهایتان را خارج از اولویت قرار دهید. یادتان باشد تا وقتی که تنها به فکر خودتان نباشید، رسیدن به خودتان و خواسته هایتان خودخواهی نیست و توجه به سلامت و رفاه خودتان شما را قادر می سازد که بتوانید بهتر به دیگران کمک کنید. نظرتان درباره تماشای یک فیلم رمانتیک همراه با عشقتان چیست؟

hafez فال روزانه شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۳

فال حافظ

مشهور است که امروز در خانهٔ هر ایرانی یک دیوان حافظ یافت می‌شود. ایرانیان طبق رسوم قدیمی خود در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر نوروز بر سر سفره هفت سین، و یا شب یلدا، با کتاب حافظ فال می‌گیرند. برای این کار، یک نفر از بزرگان خانواده یا کسی که بتواند شعر را به خوبی بخواند یا کسی که دیگران معتقدند به اصطلاح خوب فال می‌گیرد ابتدا نیت می‌کند، یعنی در دل آرزویی می‌کند. سپس به طور تصادفی صفحه‌ای را از کتاب حافظ می‌گشاید و با صدای بلند شروع به خواندن می‌کند. کسانی که ایمان مذهبی داشته باشند هنگام فال گرفتن فاتحهای می‌خوانند و سپس کتاب حافظ را می‌بوسند، آنگاه با ذکر اورادی آن را می‌گشایند و فال خود را می‌خوانند.

ای حافظ شیرازی! تو محرم هر رازی! تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم می دهم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا براورده سازی.  برای شادی روح حافظ، صلوات یا فاتحه ای نثار نماییم!

estekhare1 فال روزانه شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۳

نوشته فال روزانه سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ اولین بار در میهن فال | مرجع سرگرمی و فال و طالع بینی پدیدار شد.

دانلود آهنگ جدید محسن یگانه به نام بهت قول میدم

دانلود آهنگ محسن یگانه به نام بهت قول میدم

دانلود آهنگ جدید محسن یگانه به نام بهت قول میدم همراه با پخش آنلاین

Mohsen Yeganeh – Behet Ghol Midam

دانلود آهنگ جدید محسن یگانه به نام بهت قول میدم Mohsen Yeganeh – Behet Ghol Midam همراه با پخش آنلاین,دانلود آهنگ محسن یگانه به نام بهت قول میدم

 

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید محسن یگانه به نام بهت قول میدم

آهنگ جدید بهت قول میدم با صدای محسن یگانه

 

متن آهنگ جدید محسن یگانه به نام بهت قول میدم :

نوشته دانلود آهنگ محسن یگانه به نام بهت قول میدم اولین بار در دانلود فیلم پدیدار شد.

دانلود انیمیشن غول های جعبه ای The Boxtrolls

.::: دانلود فیلم The Boxtrolls 2014 دوبله فارسی :::.

|کیفیت عالی بلوری ۳D و ۱۰۸۰p و ۷۲۰p – لینک مستقیم رایگان و بدون محدودیت| 

The Boxtrolls 2014,دانلود فیلم The Boxtrolls 2014 دوبله فارسی کیفیت عالی بلوری ۳D و ۱۰۸۰p و ۷۲۰p لینک مستقیم رایگان,دانلود انیمیشن غول های جعبه ای The Boxtrolls

 

نام فارسی : غول های جعبه ای

 زبان : فارسی + زبان اصلی

صوت دوبله بصورت جداگانه    1:36:09 | 1:36:12

سال تولید : ۲۰۱۴

محصول کشور : آمریکا

ژانر : انیمیشن | ماجراجویی | کمدی

امتیاز IMDB از ۱۰ : ۶٫۸

  کیفیت : ۷۲۰P Blu-Ray ، ۱۰۸۰P Blu-Ray ، ۳D

کارگردان :Anthony Stacchi, Graham Annable

ستارگان :Ben Kingsley, Nick Frost , Jared Harris

خلاصه داستان فیلم The Boxtrolls 2014 : داستان پسرکی یتیم به نام ایگز است. کار او جمع آوری زباله و بردن آنها به غار در خارج شهر می باشد. روزی هیولایی مخوف در غار دوستان ایگز را به گروگان میگیرد و ایگز در تلاش است تا آنها را از دست این هیولا نجات دهد.

دو زبانه :

هردو صوت زبان اصلی و دوبله فارسی در فایل گنجانده شده است . بصورت پیشفرض صوت دوبله پخش میگردد ، برای تغییرصوت در نرم افزار Media Player Classic راست کلیک کرده و گزینه Navigate را انتخاب کنید سپس از شاخه ایجاد شده بر روی Audio Language کلیک نمایید . امکان تغییر زبان در Kmplayer و سینمای خانگی نیز وجود دارد.

 

دوبله آواژه انیمیشن غول های جعبه ای
پخش از موسسه لوح طلایی

 

 

 

 

دانلود رایگان فیلم خارجی جدید و زیبای The Boxtrolls 2014 با کیفیت عالی ۱۰۸۰

فیلم The Boxtrolls 2014 با لینک مستقیم پرسرعت به همراه نسخه کم حجم

دانلود The Boxtrolls 2014 + نسخه کم حجم

دانلود فیلم خارجی

.

نوشته دانلود انیمیشن غول های جعبه ای The Boxtrolls اولین بار در دانلود فیلم پدیدار شد.

دانلود فیلم بهشت واقعی Heaven Is for Real

.::: دانلود فیلم Heaven Is for Real 2014 دوبله فارسی :::.

|کیفیت عالی  ۱۰۸۰p و ۷۲۰p – لینک مستقیم رایگان و بدون محدودیت| 

Heaven Is for Real 2014,دانلود فیلم Heaven Is for Real 2014 دوبله فارسی کیفیت عالی ۱۰۸۰p و ۷۲۰p لینک مستقیم رایگان,دانلود فیلم بهشت واقعی Heaven Is for Real

 

نام فارسی : بهشت واقعی

 زبان : فارسی + زبان اصلی

صوت دوبله بصورت جداگانه  ۱:۳۹:۲۹

سال تولید : ۲۰۱۴

محصول کشور : آمریکا

 ژانر : درام

امتیاز IMDB از ۱۰ : ۵٫۸

 کیفیت : ۷۲۰P Blu-Ray ، ۱۰۸۰P Blu-Ray

 کارگردان : Pål Sletaune

ستارگان :   Greg Kinnear, Thomas Haden Church, Kelly Reilly

خلاصه داستان فیلم Heaven Is for Real 2014 :راهب یک شهر کوچک باید به سوالات بی پاسخ پسرش پاسخ دهد و جهان در حال تغییرش را بسازد…

 

دو زبانه :

هردو صوت زبان اصلی و دوبله فارسی در فایل گنجانده شده است . بصورت پیشفرض صوت دوبله پخش میگردد ، برای تغییرصوت در نرم افزار Media Player Classic راست کلیک کرده و گزینه Navigate را انتخاب کنید سپس از شاخه ایجاد شده بر روی Audio Language کلیک نمایید . امکان تغییر زبان در Kmplayer و سینمای خانگی نیز وجود دارد.

 

 

 

 

دانلود رایگان فیلم خارجی جدید و زیبای Heaven Is for Real 2014 با کیفیت عالی ۱۰۸۰

 فیلم Heaven Is for Real 2014 با لینک مستقیم پرسرعت به همراه نسخه کم حجم

دانلود Heaven Is for Real 2014 + نسخه کم حجم

دانلود فیلم خارجی

نوشته دانلود فیلم بهشت واقعی Heaven Is for Real اولین بار در دانلود فیلم پدیدار شد.

امیر آبادی:اسم استقلال آنقدر بزرگ است که نبود چند بازیکن به چشم نیاید

http://www.esteghlaltehranfc.com/esteghlal_content/media/image/2015/08/19479_orig.jpg

 استقلال آنقدر بزرگ است که بخاطر مصدومیت و یا محرومیت چند بازیکن لنگ نماند همانطور که می دانید در این تیم حتی نیمکت ذخیره هایش مهرهای خوبی هستند

مهدی امیر آبادی که سالها با لباس استقلال برای این تیم بازی کرده حالا بعنوان یک پیشکسوت به ورزشگاه می آید تا تیم محبوبش را تشویق کند. او در خصوص شرایط فعلی تیم و پاره ای از مسائل با خبرنگار این خبرگزاری گفتگو کرد که شرح آن را در زیر می خوانیم:
*شرایط استقلال را چطور می بینید؟
-در حال حاضر تیم شرایط خوبی دارد و صدر نشین لیگ است اما چون نتوانسته در نیم فصل یاری اضافه کند، دچار مشکل می‌شود. این که چطور بتواند با مشکلات پیش رو کنار بیاید بستگی به درایت سرمربی دارد که چقدر می‌تواند تیم را از حاشیه دور کند.
*آمدن شیحی به تیم کمک می کند؟
-من از او شناختی ندارم که بخواهم راجع اش نظر بدهم اما حتما پرویز مظلومی در این بازیکن چیزی دیده که به استقلال آورده وگرنه هیچ مربی این ریسک را نمی کند که چشم بسته بازیکن بیاورد آن هم در استقلال که زیر ذره بین مردم و کارشناسان است.
*با وجود محرومان و مصدومان بازی با راه آهن را چطور پیش بینی می کنید؟
*در ابتدا باید بگویم که استقلال در نیم فصل دوم بازی آسان ندارد و همه بازیهایش حکم فینال را دارد ضمن اینکه هر تیمی مقابل استقلال بازی دارد انگیزه اش دو چندان می شود زیرا فقط بازیهای این تیم و لنگپولیس پخش مستقیم می شود. استقلال آنقدر بزرگ است که بخاطر مصدومیت و یا محرومیت چند بازیکن لنگ نماند همانطور که می دانید در این تیم حتی نیمکت ذخیره هایش مهرهای خوبی هستند که تیم های لیگ برتری برایشان سر و دست میشکنند. نبود چند بازیکن در این تیم به چشم می آید که مهدی رحمتی یکی از این افراد است.
*به نظرتان استقلال چقدر شانس قهرمانی در لیگ را دارد؟
-همانطور که از اول مشخص بود 4 تیم هستند که شانس برای قهرمانی دارند که استقلال هم جزو آنها است اگر هر تیمی بتواند به دور از حاشیه باشد مثل استقلال خوزستان شانس اش برای قهرمانی بیشتر است ضمن اینکه کسب از دست ندادن امتیاز در این هفته های باقی مانده خیلی مهم است.
*برای بازی با گسترش در ورزشگاه بودید و شاهد حضور انبوه تماشاگران، بازی های آینده استقلال آمدن تماشاگران برای رسیدن به هدف چقدر موثر است؟
-همانطور که می دانید فوتبالیست ها با تماشاگران زنده هستند خصوصا در تیم های پر طرفداری مثل آبی و لنگی پایتخت اگر تماشاگران تا پایان فصل تیمشان را حمایت کنند می توانند شاهد بالا بردن جام قهرمانی باشند

دانلود آهنگ فرکانس به نام چپ و راست

دانلود آهنگ مسعود امامی به نام وقتی یکی میبخشدت

دانلود آهنگ مصطفی یگانه به نام تو چه میدونی

دانلود فیلم In the Line of Fire 1993

دانلود فیلم In the Line of Fire 1993 با کیفیت BluRay 720p

کاندیدای ۳ جایزه اسکار
منتشر کننده فایل: فردا دانلود
ژانر : اکشن | جنایی | درام

۷.۲/۱۰ از ۷۲,۲۴۹ رای
۷۴/۱۰۰

امتیاز کاربران: -/10 از - رای

زبان : انگلیسی
کیفیت : BluRay 720p
فرمت : MKV
حجم : ۹۵۰ – ۲۸۰ مگابایت
محصول : آمریکا
ستارگان :  Clint Eastwood, John Malkovich, Rene Russo
کارگردان : Wolfgang Petersen

خلاصه داستان :
«فرانک هاريگن» (ايست وود)، مأمور مخفي کهنه کار آمريکايي، در حال تحقيق در باب تهديد احتمالي به جان رئيس جمهور امريکاست و خيلي زود مردي به نام «بوت» (مالکوويچ) با «هاريگن» تماس مي گيرد و مي گويد که خيال دارد رئيس جمهور را بکشد…

لینک‌های دانلود

 

BluRay 720p

لینک مستقیم

نمونه کیفیت

جستجوی زیرنویس فارسی

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

BluRay 480p

لینک مستقیم

نمونه کیفیت

جستجوی زیرنویس فارسی

 

 

تریلر فیلم

The post دانلود فیلم In the Line of Fire 1993 appeared first on فردا دانلود.