فروردین, ۱۳۹۵ | چت روم ، دانلود فیلم و آهنگ

فال روزانه امروز جمعه ۱۳ فروردین ۱۳۹۵

fal - mihanfal.com

فال روزانه متولدین فروردین

امروز حالت رقابتی شما پیش از همیشه خودش را نشان خواهد داد. اما خوشبختانه بسیار هم شاد هستید و کاملا هم رو بازی می کنید. انرژی های مثبت امروز زیاد هستند. می توانید در میان جمع باشید و طوری رفتار کنید تا همه چشم ها به مهارت های شما باشد. اما امروز خیلی هم لازم نیست تلاش کنید، زیرا کاملا در چشم هستید. اما به یاد داشته باشید که همه خودنمایی های شما هم جالب نیست و شاید موجب خجالت بشوند. پس مراقب رفتارهایتان باشید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز کمی خسته و خواب‌آلوده از خواب بیداری می شوید و حس تنبلی دارید. هیچ چیزی به اندازه خوابیدن و در رختخواب ماندن برایتان مهم نیست. اما ساعت های روز خود را به تنبلی هدر ندهید. امروز شانس در طالع شما نشسته است. باور کنید یا خیر، در مرکز توجه ها خواهید بود. این فرصت را هم دارید تا روی اعتقادهای درونی خود کار کنید و فکرتان را تغییر دهید. برای مسایل کاری هم خلاقیت های زیادی دارید. از آنها استفاده کنید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز توجه ها به شما جلب خواهد شد و در هر جمعی که حاضر شوید همه چشم ها به شما خواهد بود. باید روی ارتباط های خود کار کنید. به صحبت های کوتاه اکتفا نکنید. موضوعات جالب و ارزشمندی پیدا کنید و در مورد آنها بحث و مکالمه داشته باشید تا حسابی خودتان را در دل شنونده ها خودتان را جا کنید. لبخند را فراموش نکنید. با عشقتان نیز گفت‌وگوهای مهربانانه و همراه با لبخند داشته باشید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز حس رقابتی عجیبی در وجود شما است و دوست دارید در مرکز توجه ها باشید. به پول، مدرک دانشگاهی یا این چیزهای خود نباید بنازید، بلکه با خوب حرف زدن می توانید به این هدف بزنید. در مورد موضوعات مورد علاقه جمعی که در آن حاضر هستید، حرف بزنید و سخنرانی خود را به خوبی هم مدیریت کنید تا همه توجه ها به شما جلب شود. البته خیلی هم زیاده روی نکنید

فال روزانه متولدین مرداد

امروز هیچ کسی به خوبی شما نمی تواند کارها را خوب پیش ببرد. اعتماد به نفس زیاد شما و تسلطی که بر کار دارید باعث می شوند تا حسابی خودنمایی کنید و بقیه به توانایی های شما پی ببرند. این را به یاد داشته باشید که هر دانه ای امروز بکارید، فردا برداشت خواهید کرد. منظور این است که کارهایی انجام دهید که برای آینده شما مفید باشند و بتوانید از سود آنها در روزها یا سال های آینده بهره بگیرید. کارهایی همانند سرمایه گذاری مالی.

فال روزانه متولدین شهریور

طالع شما امروز به گونه ای است که از نظر احساسات بسیار عمیق خواهید بود و همین باعث می شود تا عمیق تر فکر کنید و تاثیرگذاری بیشتری هم روی دیگران داشته باشید. نباید وقت خود را با صحبت های کوتاه و سطحی هدر دهید. موضوعاتی را انتخاب کنید تا عمق دانش و درک شما را نشان دهند. امروز هیچ موقعیتی نباید شما را بترساند، حتی تاریکی. به خودتان ایمان داشته باشید و به این فکر کنید حتما خوب و قوی هستید که دیگران جذب شما می شوند.

فال روزانه متولدین مهر

دوستان، شرکا و اعضای خانواده امروز توجه بسیاری به شما نشان می دهند. خورشید در طالع شما نشسته است و به همین دلیل، ارتباط های شما بسیار خوب خواهد بود. امروز خیلی خوب بقیه را درک می کنید و می توانید خواسته های آنها را برآورده کنید. این مساله موجب می شود تا محبوبیت بیشتری هم میان آنها پیدا کنید. امروز فرصت خوبی برای به‌روزرسانی ارتباط خود با اطرافیان است.

فال روزانه متولدین آبان

امروز در مسایل کاری خود موقعیت های خوبی خواهید داشت. تلاش و سخت کوشی شما زیاد خواهد بود و می توانید حرکت های بزرگی در زندگی ایجاد کنید. امروز حس رقابتی دارید و همین باعث می شوید بیشتر تلاش کنید و بیشتر هم در چشم خواهید بود. اگر راه های خوبی برای مدیریت کارها دارید، حتما پیشنهاد دهید. این مسایل کمک می کنند تا آینده خود را تا اندازه زیادی تضمین کنید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز احساسات و حس تلاش شما زیاد هستند. هیجان دوستی و کارهای عجیب هم در خون شما است. امروز می توانید با یک رفتار متعادل و تلاش زیاد، خودتان را حسابی در دل اطرافیان جا کنید. احتمالا کودک درون شما رها خواهد بود و اختیار کارهایتان را به دست می گیرد و اتفاقا فرصت های بسیار خوبی هم برایتان رقم خواهد زد. امروز می توانید مدیریت کارها یا برنامه ریزی های خانوادگی را به عهده بگیرید.

فال روزانه متولدین دی

حسادت در ذات شما نیست اما امروز کمی دچار این حس می ‌شوید و دوست دارید هر طور شده خودتان را بالاتر از بقیه نشان دهید. باید تلاش خود را زیاد کنید و ایده هایی که تصور می کنید خوب هستند را بدون هیچ نگرانی مطرح کنید. اگر چیزی را واقعا دوست دارید آن را به زبان بیاورید. یا اگر کمبودی در خود احساس می کنید، از آن هراسی نداشته باشید. برنامه ریزی های شخصی خودتان را داشته باشید و مطمئن باشید می توانید در این مسیر موفق باشید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز شانس با شما یار است. حسابی می توانید خودتان را در دل اطرافیان جا کنید. البته باید از سطحی نگری و سطحی بودن دست بردارید. مهربانی و درک دیگران باعث می شود تا بیشتر دوستتان داشته باشند. کاری که احساس می کنید درست است را انجام دهید. امروز خودتان باشید و از بیان ایده هایتان با صدای بلند هیچ هراسی نداشته باشید. مطمئن باشید هر کسی طرح های خاص خود را دارد که در موقعیت های ویژه ای ارزش و اعتبار پیدا می کنند.

فال روزانه متولدین اسفند

این را بدانید که سیر و سیاحت دنیا با قدم های کوچک آغاز می شود. اول باید کوتاه و با فکر گام بردارید و سپس که به اصطلاح بلد راه شدید، سرعت خود را بیشتر کنید. شما امروز برای مسایل و مشکلاتی که جلوی پایتان قرار می گیرند راه های خیلی خوبی پیدا می کنید. به خودتان ایمان داشته باشید و مطمئن باشید ایده هایتان عالی هستند. این نکته را به یاد داشته باشید همیشه باید زیرساخت مناسب داشته باشید تا همه کارها به بهترین شکل پیش بروند.

hafez فال روزانه شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۳

فال حافظ

مشهور است که امروز در خانهٔ هر ایرانی یک دیوان حافظ یافت می‌شود. ایرانیان طبق رسوم قدیمی خود در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر نوروز بر سر سفره هفت سین، و یا شب یلدا، با کتاب حافظ فال می‌گیرند. برای این کار، یک نفر از بزرگان خانواده یا کسی که بتواند شعر را به خوبی بخواند یا کسی که دیگران معتقدند به اصطلاح خوب فال می‌گیرد ابتدا نیت می‌کند، یعنی در دل آرزویی می‌کند. سپس به طور تصادفی صفحه‌ای را از کتاب حافظ می‌گشاید و با صدای بلند شروع به خواندن می‌کند. کسانی که ایمان مذهبی داشته باشند هنگام فال گرفتن فاتحهای می‌خوانند و سپس کتاب حافظ را می‌بوسند، آنگاه با ذکر اورادی آن را می‌گشایند و فال خود را می‌خوانند.

ای حافظ شیرازی! تو محرم هر رازی! تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم می دهم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا براورده سازی.  برای شادی روح حافظ، صلوات یا فاتحه ای نثار نماییم!

estekhare1 فال روزانه شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۳

نوشته فال روزانه امروز جمعه ۱۳ فروردین ۱۳۹۵ اولین بار در میهن فال | مرجع سرگرمی و فال و طالع بینی پدیدار شد.

دانلود فیلم تروی Troy

.::: دانلود فیلم Troy 2004 دوبله فارسی :::.

|کیفیت عالی  ۱۰۸۰p و ۷۲۰p – لینک مستقیم رایگان و بدون محدودیت| 

دانلود فیلم تروی Troy,دانلود فیلم تروی Troy,دوبله فارسی فیلم تروی Troy,دانلود فیلم تروی Troy دوبله فارسی,دانلود فیلم Troy 2004,تروی Troy

 

نام فارسی : تروی

 زبان : فارسی + زبان اصلی

صوت دوبله بصورت جداگانه  ۱:۵۷:۵۳ 

سال تولید : ۲۰۰۴

محصول کشور : آمریکا

 ژانر : اکشن | درام | تاریخی

امتیاز IMDB از ۱۰ : ۷٫۲

کیفیت : ۷۲۰P Blu-Ray ، ۱۰۸۰P Blu-Ray

کارگردان : Wolfgang Petersen

بازیگران :  Brad Pitt, Orlando Bloom, Eric Bana

خلاصه داستان فیلم Troy 2004 : هکتور و پاریس شاهزادگان تروا در ایالت اسپارتا مهمان هستند. شاه اسپارتا منلائوس همسری زیبا به نام هلن دارد که دل پاریس جوان را ربوده است. زمان برگشتن، پاریس مخفیانه هلن را از قصر دزدیده و با خود به تروا می برد. فرار هلن بهانه ای می شود تا آگاممنون، پادشاه قدرت طلب یونان با هزاران کشتی جنگی به شهر قلعه مانند تروا حمله کند…

دو زبانه :

هردو صوت زبان اصلی و دوبله فارسی در فایل گنجانده شده است . بصورت پیشفرض صوت دوبله پخش میگردد ، برای تغییرصوت در نرم افزار Media Player Classic راست کلیک کرده و گزینه Navigate را انتخاب کنید سپس از شاخه ایجاد شده بر روی Audio Language کلیک نمایید . امکان تغییر زبان در Kmplayer و سینمای خانگی نیز وجود دارد.

 

دوبله فیلم تروی
اطلاعات دوبله:
راوی ابتدای فیلم: زنده یاد عطاالله کاملی
منلائوس: زنده یاد خسرو شایگان
پادشاه تروی : احمد رسول زاده
آگاممنون: حسین عرفانی
آکیلیس: سعید مظفری
هکتور: کیکاووس یاکیده
پاریس: افشین زینوری
هلن: زهره شکوفنده
گلاکوس: پرویز ربیعی
سردار سپاه آگاممنون: جواد پزشکیان
همسر هکتور (و پسر بچه اوایل فیلم): آشا محرابی
…………………..

 

دانلود رایگان فیلم خارجی جدید و زیبای Troy 2004 با کیفیت عالی ۱۰۸۰

فیلم Troy 2004 با لینک مستقیم پرسرعت به همراه نسخه کم حجم

دانلود Troy 2004 + نسخه کم حجم

دانلود فیلم خارجی

نوشته دانلود فیلم تروی Troy اولین بار در دانلود فیلم پدیدار شد.

لیست تولید کنندگان کالای برق و صنایع

لیست تولید کنندگان کالای برق و صنایعOPEYK ترانس كاهنده تسمه خور كلمپ T سه راه بست بار كلمپ U سیم به میله كلمپ صفحه كلمپ اكستروژن كابل دوشاخه لامپ هلیوم سیم سیار ساسین و شوان رله فیندر آلمان فایندر آلمان آنلی تایوان ترمینال رعد فانوس سیستم آدنیس الكترونیك آتبین میكروسوئیچ كامپی ایتالیا تبن آلمان كلمپ متر كیوریسو و هیوكی ژاپن L&T هندوستان گلند فلزی ساده گلند فلزی آرموردار گلند فلكسیبل گلند خرطومی گلند دنباله دار ساده گلند پلاستیكی تبدیل ساده گلند فلكسیبل سركج درپوش پلاستیكی ساده و EX چراغ خیابانی گل نور گلنور هواكش دمنده محصولات صنعتی هیوندای كره صنایع برق زاویر كلید گردون كاوه آدنیس ADNEES ترانس جریان نوین هریس پویا تله مكانیك شیوا امواج خازن ایسكرا تهران لاله زار جنوبی مشهد خیابان سنائی مشهد خیابان سنایی مشهد خیابان خاكی خیابان گنبد سبز خیابان آخوند خراسانی گنبدسبز شهرك صنعتی طوس شهرك صنعتی كلات STAHL ABB CEAG WALSALL FEAM DTS CORTEM SIMPLEX LEGRAND Weather Tihgt Water proof flame proof Explosion proof خیابان سنایی مشهد برق سنایی سنائی خیابان سنائی مشهد برق سنائی sanaee mashhad سنایی sanaei برق و الكترونیك و روشنایی سنایی لوازم و تجهیزات برق قدرت لوازم وتجهیزات و خدمات الكترونیك نمایندگی عامل فروش خیام الكتریك خیام كابل خراسان khayam electric khayam cable khorasan ترانس البرز همدان ترانس تولید ترانس hamadantrans allborz آرشا كابل Arsha Cable Momtaz Mashhad آرشا كابل ممتاز مشهد شركت صنایع آرشا كابل ممتاز مشهد ARSHA CABLE sanaei bargh sanaii sanaie sanaye ELECTROMECHANICAL RELAYS FOR THE INDUSTRIAL AUTOMATION استخدام رشته برق و الكترونیك جویای كار برق اتوماسیون الكترونیك برق صنعتی استخدامی رسمی رشته برق استخدام غیر دولتی كاریابی برق و صنعت كاریابی برق حقوق و مزایا و بیمه كارگری خیابان سنایی مشهد رشته برق صنعتی برق قدرت با سابقه كار سال مدرك تحصیلی دیپلم فوق دیپلم لیسانس فوق لیسانس برق و الكترونیك مدرك كارشناسی برق كارشناسی ارشد برق استخدام نیروی آماده به كار دوره های كارورزی استخدامی كارآموزی برق دوره آموزشی برق منشی و تایپیست و مونتاژكار تابلو برق مونتاژ فیبرمدار چاپی كار در فروشگاه و فروشنده لوازم برقی در مشهد خیابان سنائی سنایی بازاریابی و نیروی بازاریاب اجناس برقی و برق صنعتی و الكترونیكی استخدام طراح برق صنعتی و اتوماسیون ثنایی ثنائی صنایی صنائی ترانس البرز همدان ترانس تولید ترانس hamadantrans allborz sanaei bargh sanaii sanaie sanaye آرشیو submit سرویس صفحه اصلی عناوین کل اخبار اندیشه امام و رهبری علمی و دانشگاهی اجتماعی اقتصادی کل اخبار سرویس اقتصاد كلان بانك، بیمه، بورس صنعت، معدن، تجارت انرژی راه و ساختمان تعاون و اشتغال كشاورزی و دامپروری خودرو ارتباطات و فناوری اطلاعات سند چشم انداز سیاسی بین الملل فرهنگی و هنری معارف و حقوق فرهنگ حماسه ورزشی عکس بازار استان‌ها امکانات خط مشی درباره ایسنا رسانه‌های ایران تماس با ما جستجو تلکس خبری ایسنا نسخه موبایل باشگاه دانشجویان استخدام جستجو پنجشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۵ / Mar 31 2016 تعداد کل اخبار: 173 چاپ ارسال به دوستان ارسال یادداشت فیسبوک تویتر گوگل پلاس فهرست کالاهای مشمول خرید با کارت اعتباری اعلام شد + آدرس فروشگاه‌ها » سرویس: اقتصادی - صنعت، معدن، تجارت کد خبر: 94081609133 شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۷ 13-359.jpg فهرست کامل هفت بخش کالاهای مشمول طرح خرید کالای ایرانی با کارت اعتباری اعلام شد. به گزارش ایسنا، این فهرست که روی پورتال وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار گرفته، بدین شرح است: 1- صنایع نساجی و پوشاک (کالا) نوع کالا 2- صنایع نساجی و پوشاک (فروشگاه) آدرس فروشگاه‌ها 3- صنایع برق و الکترونیک (کالا) نوع کالا 4- صنایع برق و الکترونیک (فروشگاه) آدرس فروشگاه‌ها 5- لوازم خانگی (کالا) نوع کالا 6- لوازم خانگی (فروشگاه) آدرس فروشگاه‌ها 7- صنایع معدنی (کالا) نوع کالا روز گذشته وزارت صنعت، معدن و تجارت و بانک مرکزی، جزئیات ارائه کارت اعتباری 10 میلیون تومانی خرید کالای ایرانی و اعطای تسهیلات به تولیدکنندگان از طریق فروش اقساطی کالا را اعلام کردند و امروز (16 آبان) فهرست کالاها و برندهای مربوطه در سایت وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام شد. پس از ورود رکود به بازار لوازم خانگی و دیگر کالاهای تولیدی صنایع و گلایه روزافزون تولیدکنندگان از کاهش فروش کالا و پرشدن انبارها، دولت تصمیم گرفت در طرحی تحت عنوان "تسریع در رونق اقتصادی" با ایجاد شرایط ویژه‌ای تا حدودی این بازار را از رکود و کسادی خارج کند. در همین راستا عباس هاشمی - مدیرکل دفتر صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن

دانلود فیلم پنهان Cache

.::: دانلود فیلم Cache 2005 دوبله فارسی  :::.

|کیفیت عالی  ۱۰۸۰p و ۷۲۰p – لینک مستقیم رایگان و بدون محدودیت| 

Cache 2005,دانلود فیلم Cache 2005 دوبله فارسی کیفیت عالی  ۱۰۸۰p و ۷۲۰p لینک مستقیم رایگان ,دانلود فیلم پنهان Cache 2005 ,دانلود فیلم Cache 2005 دوبله فارسی

 

نام فارسی :  پنهان

 زبان : فارسی + زبان اصلی

صوت دوبله بصورت جداگانه  ۱:۵۷:۵۳ 

سال تولید : ۲۰۰۸

محصول کشور :  آمریکا

ژانر : درام | معمایی | هیجان انگیز

امتیاز IMDB از ۱۰ :۷٫۳

کیفیت : ۷۲۰P Blu-Ray ، ۱۰۸۰P Blu-Ray

   1.85 گیگابایت ، ۹۴۵ مگابایت

کارگردان : Michael Haneke

ستارگان : Juliette Binoche, Daniel Auteuil, Maurice Benichou

خلاصه داستان فیلم Cache 2005 :پاریس، زمان حال. «ژرژ لوران» (اوتوی)، مجری یک برنامه ی ادبی تلویزیونی، نواری ویدئویی به دستش می رسد که بیرون خانه ی پاریسی اش را نشان می دهد. پس از آن نوارهایی دیگر از راه می رسند که این بار طرح های تکان دهنده ای ضمیمه شان است. در حالی که «ژرژ» بیش از پیش نگران شده، عصبیتی که به وجود می آید، به رابطه اش با همسرش، «آن» (بینوش) و پسر نوجوانش، «پیرو» (ماکدونسکی) لطمه می زند…

 

 

دو زبانه :

هردو صوت زبان اصلی و دوبله فارسی در فایل گنجانده شده است . بصورت پیشفرض صوت دوبله پخش میگردد ، برای تغییرصوت در نرم افزار Media Player Classic راست کلیک کرده و گزینه Navigate را انتخاب کنید سپس از شاخه ایجاد شده بر روی Audio Language کلیک نمایید . امکان تغییر زبان در Kmplayer و سینمای خانگی نیز وجود دارد.

 

 

دانلود رایگان فیلم خارجی جدید و زیبای Cache 2005 با کیفیت عالی ۱۰۸۰

فیلم Cache 2005 با لینک مستقیم پرسرعت به همراه نسخه کم حجم

  دانلود Cache 2005 + نسخه کم حجم

دانلود فیلم خارجی

.

نوشته دانلود فیلم پنهان Cache اولین بار در دانلود فیلم پدیدار شد.

دانلود فیلم یتیم خانه The Orphanage

.::: دانلود فیلم The Orphanage 2007 دوبله فارسی  :::.

|کیفیت عالی  ۱۰۸۰p و ۷۲۰p – لینک مستقیم رایگان و بدون محدودیت| 

The Orphanage 2007,دانلود فیلم یتیم خانه The Orphanage,دانلود فیلم یتیم خانه The Orphanage 2007 دوبله فارسی لینک مستقیم رایگان و بدون محدودیت کیفیت عالی  ۱۰۸۰p و ۷۲۰p

 

نام فارسی : یتیم خانه

 زبان : فارسی + زبان اصلی

صوت دوبله بصورت جداگانه    1:45:48

سال تولید : ۲۰۰۷

محصول کشور : اسپانیا

 ژانر : درام | معمایی | هیجان انگیز

امتیاز IMDB از ۱۰ : ۷٫۵

 کیفیت : ۷۲۰P Blu-Ray ، ۱۰۸۰P Blu-Ray

کارگردان : Juan Antonio Bayona

ستارگان : Belen Rueda, Fernando Cayo, Roger Princep

خلاصه داستان فیلم The Orphanage 2007 : «لارا» که خودش یتیم بوده است، به همراه شوهرش سرپرستی یک پسر بی سرپرست را بر عهده می گیرد. او با خانواده اش در خانه‌ای قدیمی که سابقا یتیم خانه بوده است، زندگی می کند. پسرش «سایمن» می گوید که پنج دوست نامرئی دارد، اما لارا فکر می کند که بخاطر قوه تخیل فعالش است که این حرفها را می زند. ماجرا زمانی جدی می شود که لارا پسربچه ای مرموز که ماسکی بر صورت دارد، را می بیند، و در همان زمان می فهمد سایمن ناپدید شده است. لارا حضور افرادی دیگر را در خانه‌اش احساس می کند و یک تیم فراروان شناس را به آنجا می آورد تا راز این خانه را برملا سازند.

دو زبانه :

هردو صوت زبان اصلی و دوبله فارسی در فایل گنجانده شده است . بصورت پیشفرض صوت دوبله پخش میگردد ، برای تغییرصوت در نرم افزار Media Player Classic راست کلیک کرده و گزینه Navigate را انتخاب کنید سپس از شاخه ایجاد شده بر روی Audio Language کلیک نمایید . امکان تغییر زبان در Kmplayer و سینمای خانگی نیز وجود دارد.

 

 

 

دانلود رایگان فیلم خارجی جدید و زیبای The Orphanage 2007 با کیفیت عالی ۱۰۸۰

فیلم The Orphanage 2007 با لینک مستقیم پرسرعت به همراه نسخه کم حجم

دانلود The Orphanage 2007 + نسخه کم حجم

دانلود فیلم خارجی

نوشته دانلود فیلم یتیم خانه The Orphanage اولین بار در دانلود فیلم پدیدار شد.

دانلود آهنگ جدید جعفر به نام ساغیا

دانلود آهنگ جدید جعفر به نام ساغیا

| دانلود با لینک مستقیم و با کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ + پخش آنلاین و متن آهنگ |

Download New Song By Jafar Called Saghia

دانلود آهنگ جدید جعفر به نام ساغیا

متن آهنگ ساغیا از جعفر

ساقیا می می می میمونو بگیر

بگیرش موز نداریم بدیم به دستش بگیرش

جعفری کی کی کی کیکو بلیس

کثافت کاری نکن کیکو خیلی قشنگ بلیس

کس ندارد چیست امشب امشب ماچرا

پس بدون معطلی بخور قیمه را

آی من و تو جوجه کباب چلو کباب

شیکم میشه این هوا

منو محتاج هویجیست امشبا

تو هویجم شو عزیزم هویجم شو

ساقیا می می می میمونو بگیر

بگیرش موز نداریم بدیم به دستش بگیرش

حال کثیف است جعفر مریض است

من به بیل دست نزنم بیل من دستش خراب است

فاطما کجایی فاطما چه گدایی

تو چقدر گوشت تلخی و تو عین زهر ماری

بازم کلنگ تو دستم توی کوچه نشستم

ای وای وای وای وای بیلمو شکستم

ساقیا می می می میمونو بگیر

بگیرش موز نداریم بدیم به دستش بگیرش

جعفری کی کی کی کیکو بلیس

کثافت کاری نکن کیکو خیلی قشنگ بلیس

بازی دیگه بسه جعفر شده خسته

فاطما جان دلش شکسته

منبع : رســــــــــــانه آبــــــــــــان مــــــــوزیـــــــککد پخش آنلاین این موزیک برای وبلاگ و سایت شما

کد زیر را کپی کنید سپس در قسمت مناسب وبلاگ یا سایت خود قرار دهید


قدس العربی : رفسنجانی پس از انتقاد تند ایت الله خامنه ای، عبارات “توئیتی” خود را تصحیح کرد

قدس العربی : رفسنجانی پس از انتقاد  تند ایت الله خامنه ای، عبارات "توئیتی"  خود را تصحیح کرد
 2016 مارس 31

March 31, 2016
رفسنجانی یكشف متى بدأت إیران بالتفكیر لامتلاك سلاحاً نوویّاًصناعات عسكریة ایرانیة/ صنایع نظامی ایران

تهران- خبرگزاری اناضول -   رئیس  تشخیص مصلحت ایران ، علی أكبر هاشمی رفسنجانی، عبارات   اخیر خودرا که بر روی  حساب  “توئیتر”شخصی اش، پیرامون سیستم موشکی ایران تحت عنوان: "دنیا فردا  دنیای گفتگوست،ونه دنیای موشک ” نوشته بود،با  انتقادات شدید رهبر ارشد انقلاب اسلامی روبروگردید ،و درپی  انتقادات صریح آیة الله سیدعلی خامنه ای، رفسنجانی نظرات خود را تصحیح کرد

و نهایتاً  رفسنجانی، در نوشته ی جدیدروزچهارشنبه خود اعلام کرد : "پیام قبلی من“ ناقص" بوده  و شکل كامل آن بشرح زیر است : جهان فردا برپایه ی گفتگوست، همانظور که این رویه ی انقلاب  اسلامی است. نه موشک های قاره پیما ونه بمب های اتمی ….”.

و در این راستا  رهبر انقلاب اسلامی ایران در انتقاد ی شدید اللحن به آن پاسخ داده بود : اینکه بگویند فردای دنیا، فردای مذاکره است، دنیای موشک نیست این اگر از روی ناآگاهی گفته شود که ناآگاهی است؛ اما اگر از روی آگاهی باشد خیانت است.
این سایت عربی توضیح داد رفسنجانی قبل ازاین  نیز به خود افشائی  روی آورده بود: و"از زمانی که ایران به فکر داشتن سلاح اتمی افتاده بوده سخن رانده " است!
 
ایت الله خامنه ای درهمان  سخنرانی افزوده است: «اگر دولت ایران در صدد فن آوری نظامی نباشدو تنها به مذاکرات،بدون نیروی دفاعی فکرکند ، با این وضعیت مجبور به عقب نشینی خواهد بود  و حتی  از  سوی یک کشور کوچک تهدید خواهد شد."  
تهیه وترجمه : نجوای کنگان

The Walking Dead

نوشته The Walking Dead اولین بار در تهران آوا پدیدار شد.

پیکر خواهر شهید همت به خاک سپرده شد

با حضور جمع کثیری از مردم شهرضا، پیکر خواهر شهید همت به خاک سپرده شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرضا، شامگاه چهارشنبه 11 فروردین‌ماه حاجیه خانم مهرانگیز همت، خواهر شهید حاج محمد ابراهیم همت دار فانی را وداع گفت.

وی مدتی در بستر بیماری بود و سرانجام در سن 67 سالگی فوت کرد. حاجیه خانم مهرانگیز همت، مادر شهید احمد مروت بود.

عصر امروز با حضور مردم و مسئولان شهرستان، مراسم تشییع پیکر مرحومه از غسالخانه به سمت امامزاده شاهرضا(ع) برگزار شد و در کنار فرزند شهیدش به خاک سپرده شد.

به گزارش تسنیم، مراسم ترحیم روز جمعه 13 فروردین از ساعت 9 الی 11:30 صبح در بیت‌العباس شهرضا برگزار می‌شود.

تشییع پیکر شهدا در سالروز شهادت حضرت زهرا (س) - استانها


ترکیه مواد غذایی و وسایل ساخت موشک در اختیار داعش قرار می‌دهد

یک عضو گروه تروریستی داعش که به تازگی دستگیر شده در اعترافاتش گفت که ترکیه مواد غذایی و وسایل ساخت موشک در اختیار این گروه تروریستی قرار می‌دهد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از روسیاالیوم، یک عضو داعش اذعان کرد که این گروه تروریستی در مرزهای سوریه با ارتش و سرویس اطلاعات ترکیه همکاری می کند.