آبان, ۱۳۹۵ | چت روم ، دانلود فیلم و آهنگ

دانلود آهنگ میلاد باران به نام این آخرین باره

دانلود آهنگ جدید و شنیدنی میلاد باران به نام این آخرین باره با لینک مستقیم

این آهنگ را میتوانید به همراه پخش آنلاین در سایت موزیک ایرانی دانلود کنید

coming-soon-milad-baran-in-akharin-bare

متن آهنگ میلاد باران به نام این آخرین باره

♫♫♫

دانلود آهنگ جدید میلاد باران بنام این آخرین باره با لینک مستقیم

The post دانلود آهنگ میلاد باران به نام این آخرین باره appeared first on دانلود آهنگ جدید | دانلود آهنگ ایرانی | دانلود موزیک.

فال روزانه سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵

fal

فال روزانه سه شنبه 11 آبان 1395

فال روزانه متولدین فروردین

شما امروز ایده‌ای شگفت‌آور به همراه برنامه کاری بزرگی برای اجرا کردن آن دارید. اما همین که شروع به کار کنید، می‌توانید بفهمید که برای به حقیقت پیوستن رویایتان نیاز به یک استراتژی متفاوت دارید. متأسفانه ممکن است شما تا زمانی که انرژی خیلی زیادی را برای این ایده خود تلف کرده‌اید اشتباه خود را نپذیرید. اکنون انعطاف‌پذیری می‌تواند برای شما حکم اسلحه‌ای نهانی را داشته باشد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

الان وقت حرکت کردن است! شما چند روز گذشته را به فکر کردن در مورد احساسات‌تان و کارهایی که پیش رو دارید گذرانده‌اید و حالا دیگر وقت بیکار نشستن نیست. به جای اینکه در انتظار یک فرصت زمان عالی باشید، همین حالا اولین قدم را به سوی اهدافی که برای خودتان تعیین کرده بودید بردارید. رسیدن به اهدافتان نیازمند زمان است، پس وقت‌تان را تلف نکنید.

فال روزانه متولدین خرداد

عواطف و حساسیت‌های اخیر شما بیش از پیش زیاد شده است، از حد و مقدار طبیعی خود بیشتر شده است. احساساتی که شما در حال حاضر دارید، فوق العاده زیبا هستند اما بهتر است به شخصیت قبلی‌تان برگردید زیرا شخصیت امروزتان آسیب‌های جدی را به شما می‌زند. شما در اثر افراط گرایی دچار خشم و غضب‌های بسیاری خواهید شد و توان مقابله با استرس‌های ناشی از این ماجرا را ندارید.

فال روزانه متولدین تیر

در این روزها تمام افکار شما سمت و سویی منفی به خود گرفته است، به تمام وقایع، صحبت‌هایی که می‌شنوید، رفتارهایی که می‌بینید با دیدی منفی نگاه می‌کنید و تصمیم می‌گیرید. به همین علت بسیاری از موقعیت‌های خوب و حتی عالی را که در این روزها می‌توانسته است برایتان به وقوع بپیوندد با بد بینی تان آنها را از بین برده‌اید. هیجانات، نیروهای منفی درونی تان را کنترل کنید تا بیشتر از این به شما آسیب نرسانده‌اند. سعی کنید آرامش درونی تان را حفط کنید و بعد تصمیم بگیرید.

فال روزانه متولدین مرداد

شما امروز بیشتر از همیشه درباره عشق و افسانه جدی هستید و ممکن است بدنبال راه‌هایی باشید که علاقه تان را در مسیر یک رابطه هیجان انگیز امتحان کنید یا اینکه بدنبال ایجاد رابطه‌ای جدید با شخص دیگری باشید. اما وضعیت غمگین و محزون شما می‌تواند در سر راه شما برای رسیدن به هدف هایتان مانع ایجاد کند. با این حال یک هوشیاری ناگهانی می‌تواند همه چیز را در یک لحظه تغییر دهد. اگر با حقیقت برخورد کردید سعی نکنید با آن بجنگید.

فال روزانه متولدین شهریور

با وجود اینکه شما تلاش بسیاری می‌کنید تا باز هم روی وظایف تان تمرکز داشته باشید،‌ گیجی و حواس پرتی، شما را احاطه کرده و مانع شما شده است. در ظاهر، یک پیچ خوردگی کوچک غیر منتظره است،‌ و به تعطیلات آخر هفته شما مربوط می‌شود که به شما اجازه می‌دهد تا زیر لایه سطحی لغزیده و معانی پنهان را کشف کنید. با این وجود، الان زمان این است که روی کارهای ساده و آشکار تمرکز کنید. امروز شما می‌توانید لحظات خوش را بوسیله توجه کردن به احساسات تان تجربه کنید؛ به جای اینکه تلاش کنید تا اسرار درونی و پنهان کائنات را کشف کنید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز در عین حال كه نقش یك انسان اجتماعی را بازی می‌كنید، خیلی اهمیت دارد پاهایتان را روی زمین ثابت نگه دارید! شما امروز افسون زیبایی‌ها و جذابیت‌ها شده‌اید، اما نمی‌توانید از زیر بار مسئولیت‌های واجب و ضروری كه روی دوشتان سنگینی می‌كند فرار كنید. زمان كمی‌را به فعالیت‌های جدی‌تر اختصاص دادن كار خوبی است، اما نباید زیاد به خودتان سخت بگیرید. برای اینكه زندگی آنقدرها هم كه شما فكر می‌كنید سخت نیست.

فال روزانه متولدین آبان

با وجود اینکه شما تلاش بسیاری می‌کنید تا باز هم روی وظایف تان تمرکز داشته باشید،‌ گیجی و حواس پرتی، شما را احاطه کرده و مانع شما شده است. در ظاهر، یک پیچ خوردگی کوچک غیر منتظره است،‌ و به تعطیلات آخر هفته شما مربوط می‌شود که به شما اجازه می‌دهد تا زیر لایه سطحی لغزیده و معانی پنهان را کشف کنید. با این وجود، الان زمان این است که روی کارهای ساده و آشکار تمرکز کنید. امروز شما می‌توانید لحظات خوش را بوسیله توجه کردن به احساسات تان تجربه کنید؛ به جای اینکه تلاش کنید تا اسرار درونی و پنهان کائنات را کشف کنید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز شما واقعاً می‌خواهید ایده‌هایتان را برای خود نگه دارید، برای اینکه خورشید نورانی در حالی که در هفتمین خانه‌تان در ارتباط با دوستانتان قرار دارد از اورانوس اشعه‌هایی را می‌گیرد. اینک در زندگی شما مانعی برای فعالیتهایتان وجود ندارد، بنابراین فعالیت کردن بر اساس ایده‌های خوبتان کار سختی نیست. حتی اگر برنامه‌هایتان را روی کاغذ نیاورده‌اید و خوب بررسی شان نکرده‌اید ولی به جلو رفته و آنها را مطرح کنید. به احتمال زیاد دیگران هوش و بصیرت شما را خواهند دید و به خاطر تلاشهایتان ازتان حمایت خواهند کرد.

فال روزانه متولدین دی

اکنون که ماه به نشانه شما بازگشته است احساسات شما نیز شدیدتر شده‌اند. حتی اگر اینگونه به نظر برسد که شما قبلاً تصمیم قطعی گرفته اید، اما گذشته از این امروز شما بیشتر مورد بخشایش قرار می‌گیرید. حتی اگر شما از انتخابهای دیگران ناراضی هستید، بهشان اجازه بدهید تا برای توجیه کردن عملکردهایشان شانسشان را امتحان کنند. توانایی شما در قبول کردن دیدگاه‌های افراد دیگر باعث شادی بیشتر شما در دراز مدت می‌شود.

فال روزانه متولدین بهمن

شما در این روزها خواهان یک ملاقات عشقی یا یک ملاقات جهت پیشرفت کارهایتان هستید اما این وقت ملاقات به شما داده نشده است به همین دلیل دچار نزاع یا ستیزی با شخص یا اشخاصی می‌شوید. به تازگی با دوست‌تان به مشکلی بر خورده‌اید به همین دلیل تلاش می‌کنید تا بین این موضوعات یک توازن و تعادلی را برقرار کنید. درس‌هایی را که باید یاد می‌گرفتید به انتها رسیده است اکنون زمان باز پس دادن این درس‌ها و هنگام امتحان است.

فال روزانه متولدین اسفند

ممکن است مستقل بودن در محل کار با محدود کردن تعلقات خانوادگی کنار هم قرار بگیرند، و شما را در میان راه تنها بگذارند. معمولا، شما می‌خواهید که مراقب موقعیت شخصی خود باشید، و امروز رهبری کردن برای شما بسیارهیجان انگیزمی‌شود. به یاد داشته باشید که آزادی تازه بدست آمده شما به معنی سودمندی بیشتر برای شما نیست، مگر اینکه شما آرامش را در خانه تان برقرار کنید. پس عجله نکنید، به خاطر اینکه چمن ها در جای دیگری سبزتر خواهد شد و این به این معنی است که در جای دیگری که انتظارش را نداشتید سود خواهید برد.

فال روزانه دوشنبه 19 مرداد ۱۳۹۴

فال حافظ

مشهور است که امروز در خانهٔ هر ایرانی یک دیوان حافظ یافت می‌شود. ایرانیان طبق رسوم قدیمی خود در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر نوروز بر سر سفره هفت سین، و یا شب یلدا، با کتاب حافظ فال می‌گیرند. برای این کار، یک نفر از بزرگان خانواده یا کسی که بتواند شعر را به خوبی بخواند یا کسی که دیگران معتقدند به اصطلاح خوب فال می‌گیرد ابتدا نیت می‌کند، یعنی در دل آرزویی می‌کند. سپس به طور تصادفی صفحه‌ای را از کتاب حافظ می‌گشاید و با صدای بلند شروع به خواندن می‌کند. کسانی که ایمان مذهبی داشته باشند هنگام فال گرفتن فاتحهای می‌خوانند و سپس کتاب حافظ را می‌بوسند، آنگاه با ذکر اورادی آن را می‌گشایند و فال خود را می‌خوانند.

ای حافظ شیرازی! تو محرم هر رازی! تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم می دهم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا براورده سازی.  برای شادی روح حافظ، صلوات یا فاتحه ای نثار نماییم!

فال روزانه دوشنبه 19 مرداد ۱۳۹۴

نوشته فال روزانه سه شنبه 11 آبان 1395 اولین بار در پدیدار شد.

دانلود آلبوم بهزاد لیتو و سپهر خلسه به نام تراپی

دانلود آلبوم جدید و شنیدنی بهزاد لیتو و سپهر خلسه به نام تراپی با لینک مستقیم

این آهنگ را میتوانید به همراه پخش آنلاین در سایت موزیک ایرانی دانلود کنید

( بزودی از رسانه موزیک ایرانی – توضیحات آلبوم «ادامه مطلب» )

coming-soon-behzad-leito-khalse-therapy

دانلود آلبوم جدید بهزاد لیتو و سپهر خلسه بنام تراپی با لینک مستقیم

♫♫♫

دانلود آلبوم جدید لیتو و خلسه بنام Therapy

♫♫♫

امسال هم مثل سال های گذشته، و طبق عادت بهزاد لیتو که از اولین سال دوران حرفه ایش تا کنون هر سال آلبومی را منتشر کرده، امسال نیز آلبومی از بهزاد لیتو منتشر شود و اینبار با همکاری سپهر خلسه و سیاوش راد، این آلبوم شامل ۸ ترک است و پیش بینی میشود، آلبوم تراپی اواسط آذر ماه ۹۵ منتشر شود.

The post دانلود آلبوم بهزاد لیتو و سپهر خلسه به نام تراپی appeared first on دانلود آهنگ جدید | دانلود آهنگ ایرانی | دانلود موزیک.

برزای:هر بازیکنی روی نیمکت باشد ناراحت می شود


این تصمیم با باشگاه است که باشم یا بروم.

 بهنام برزای در خاتمه دیدار با مس اظهار داشت:  خدا را شکر توانستیم بازی را ببریم. تصمیم کادر فنی بود که در وقت اضافی وارد میدان شوم.منصور ابراهیم زاده همیشه تیم های قوی دارد. مس هم در برابر ما فوتبال خوبی انجام داد. امیدوارم در ادامه در جام حذفی بدرخشیم.
وی ادامه داد: نیمکت نشینی سخت است اما همیشه به خودم می گویم هر وقت بازی کردی طوری بازی کن هواداران راضی باشد سرمربی منصوریان است هرچه ایشان بگوید.هر داخل زمین می روم همه تلاشم را می کنم خداراشکر آمدم به زمین تیم برنده شد.
برزای گفت: هر بازیکنی که روی نیمکت است ناراحت است. حتی 10 دقیقه بازی کنم کارم را می کنم انشاالله در آینده بهتر خواهم شد.
وی درباره اینکه آیا با این روند در استقلال می ماند یا نه گفت:پیشنهاداتی دارم اما من با استقلال تا آخر فصل قرارداد دارم. این تصمیم با باشگاه است که باشم یا بروم. 
برزای درباره رفع مشکلات مالی تیمش بیان داشت: باشگاه قول داده مسایل مالی را حل کند که انشااله  این اتفاق بیفتد.

کاوه رضایی درواکنش به خبر جدایی اش:نمی دانم درباره چه چیزی صحبت میکنید


جدایی ام شایعه  است

 کاوه رضایی که در میکسدزون ورزشگاه آزادی با خبرنگاران گفت وگو نکرده در تونل ورزشگاه وقتی با سوال گزارشگر یک برنامه تلویزیونی روبه رو شد درباره بحث جدایی اش از استقلال و حضور در باشگاه چینی گفت: نمی دانم درباره چه چیزی صحبت می کنید.
در ادامه خبرنگار از وی پرسید آیا قرار است از استقلال جدا شوید که وی پاسخ داد شایعه  است.

منصوریان:منتظر حضور پورحیدری هستیم/موضوع کاوه دیشب نباید مطرح می شد


این برد را به پدر امید ابراهیمی و همچنین پدر استقلال تقدیم می کنیم

علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از بازی مقابل مس کرمان اظهار داشت:دست تک تک هواداران استقلال را می بوسیم.امیدوارم سفیران خوبی برای آنها باشیم.قبل از بازی امید ابراهیمی تماسی با مجموعه تیم گرفت که نمی تواند تیم را کمک کند اما چشم امیدم جریان بازی استقلال است.این برد را به پدر امید ابراهیمی و همچنین پدر استقلال تقدیم می کنیم.بی صبرانه منتظر حضور پورحیدری در تمرین هستیم.
وی ادامه داد:ما چهار روز قبل برابر فولاد در اهواز بازی کردیم. مجبور شدیم چند تغییر داشته باشیم. در نیمه اول خوب نبودیم و مس بهتر بود. در نیمه دوم دو تعویض داشتیم و مجبور شدیم به دلیل شرایط تاکتیکی تعویض داشته باشیم. از عملکرد بازیکنانم راضی هستم. تیم حریف ۸-۹ روز استراحت کرده بود. خوشحالم از اینکه تیم ما به لحاظ بدنی با صلابت و با کیفیت بود. خوشحالم هرچه به آخر می‌رویم کیفیت‌مان بهتر می‌شود. ما در وقت‌های اضافه بهتر بودیم. یار دوازدهم ما یعنی هواداران هم خیلی با ما هم سو بودند. تفاوت شرایط بدنی ما، باعث شد برنده بشویم. به ابراهیم زاده بابت تیمش تبریک می‌گویم.
سرمربی استقلال درباره عملکرد بختیار رحمانی و همچنین بازی کسل کننده تیمش بیان داشت: اینکه می‌گویید بختیار رحمانی ضعیف بوده باید بگویم رحمانی در تیم ما جا می‌افتد. او زحمت می‌کشد. یادم می‌آید یک بازیکن چیزی حدود ۲۷ سال پیش به استقلال آمد و ۴-۵ هفته اول خیلی ضعیف بود. من هم مثل خیلی از هواداران در سکوها بودم. آخر آن بازیکن به مسیر خودش رسید. ما می‌دانیم عقبه بختیار چیست. او بازیکن من بوده است. ما به او کمک می‌کنیم. بختیار هم یک یاعلی می‌گوید و بلند می‌شود. اما درباره پیراهن استقلال باید بگویم که تلاش می‌کنیم بازیکنان بدانند کجا بازی می‌کنند و بعد از هفته پنجم این را می‌دانند. من به قربانی گفته‌ام که پیراهن شماره ۱۷ را من و چنگیز پوشیده‌ایم.
وی ادامه داد:اینکه می‌گویید ما کسل کننده بازی کرده‌ایم هم باید بگویم که برای شما و خودم متاسفم. یا شما بازی‌های ما را نمی‌بینید یا اینکه توقع دارید کیفیت ما مثل لالیگا باشد. ما احساس رشد را به تیم خود داریم. ما می‌بینیم که مردم امیدوار هستند، اما درباره تعداد تماشاگران باید بگویم که وسط هفته اگر ۵۰ نفر هم به ورزشگاه بیایند باید دستشان را بوسید. اول بازی تعداد تماشاگران کم بود ولی به آنها اضافه شد. ما تلاش می‌کنیم که هواداران به ورزشگاه بیایند. ما در مشهد دیدیم هواداران کل ورزشگاه را گرفته بودند. در خوزستان هم دیدیم که استقلالی‌ها پایگاه خودشان را دارند. من فکر می‌کنم هواداران ما خوب به ورزشگاه می‌آیند.
منصوریان درپاسخ به سوالی درباره انتقاد برخی مربیان درباره وقفه در برگزاری لیگ گفت: ما بیست تا سی میلیون هوادار داریم. قبل از باشگاه‌ها پرچم کشورمان اهمیت دارد. شما می‌بینید که در بازی ایران و کره‌جنوبی یک صلابت ویژه ایجاد شد. اردوهای تیم ملی از قبل برنامه‌ریزی شده بود و ما از قبل همه چیز را می‌دانستیم. سعی می‌کنیم انطباق پذیری داشته باشیم. اگر چیزی بگویم خیلی‌ها فکر می‌کنند چون با کی‌روش دوست هستم و دستیار او بوده‌ام، چیزی می‌گویم. اصلا یک مربی وطنی هم باشد، باید خود را با او منطبق کنیم. خودتان هم می‌دانید چهار سال پیش که کره را بردیم، چقدر قیمت باید بابتش بگذاریم تا مردم آن همه خوشحال شوند؟ تیم ملی اولین رکن کشور است. فرقی هم ندارد که چه کسی سرمربی است و از طرفی باید قبول کنیم خروجی لیگ ما به لحاظ تاکتیکی به قدری نیست که سرمربی تیم ملی 72 ساعت قبل بازیکنان را صدا کند و بگوید بروید به مصاف ژاپن و کره. ما باید به سرمربی فرصت دهیم تا کارش را بکند.
سرمربی استقلال درباره عملکرد ضعیف برخی بازیکنان و همچنین وضعیت کاوه رضایی بیان داشت: درباره سوال اول باید بگویم اگر بازیکن متوجه شرایط استقلال نیست ما مقصریم و باید او را توجیه کنیم. ما باید عقبه تیم را به او بگوییم. ما باید به بازیکنان بگوییم که تاریخچه استقلال چیست. اما درباره کاوه رضایی باید بگویم که تمام بازیکنان ایران یک سری بندها در قرارداد خود می‌گذارند. این بندها نمایان نیست. خیلی از بازیکنان می‌توانند اگر تا فلان تاریخ پولی نگیرند جدا شوند. من با مدیر برنامه کاوه رضایی رفیق هستم. به او زنگ زدم و گفتم کارش حرفه‌ای نبود و می‌شد فردا این مطلب را بگوید. جز رضایی، 9 بازیکن دیگر هم شرایط مشابه کاوه را دارند و اگر به آنها پرداختی نداشته باشیم، می‌توانند جدا شوند. از اسپانسرهای تیم‌مان تشکر می‌کنم. آنها همه تلاش خود را می‌کنند. کاوه در این باره چیزی نگفته و حرفه‌ای برخورد کرده است. فردا جلسه ویژه‌ای داریم تا به این مسائل توجه شود. ای کاش دیشب این مسئله گفته نمی‌شد.

توفیقی:چین از ایران بیشتر دفاع می گیرد تا مهاجم

توفیقی:چین از ایران بیشتر دفاع می گیرد تا مهاجم

از آنهایی که موضوع رضایی را مطرح کردند بپرسید که چرا شب بازی با مس این موضوع مطرح شد

 پندار توفیقی درباره اینکه وضعیت حضور کاوه رضایی در تیم چینی به کجا رسید اظهار داشت: تا این لحظه برای کاوه رضایی هیچ پیشنهادی به باشگاه استقلال نرسیده است. 
وی درباره طرح این موضوع در شب بازی مس گفت: از آنهایی که موضوع رضایی را مطرح کردند بپرسید که چرا شب بازی با مس این موضوع مطرح شد.
توفیقی خاطرنشان کرد: آنهایی که حرفه ای هستند در بحث فوتبال می دانند چینی ها معمولا از ایران فوروارد نمی گیرند و بیشتر دنبال مدافع هستند.

رستگاری استقلال در دقیقه ۱۱۴

رستگاری استقلال در دقیقه 114

تیم استقلال در وقت اضافی موفق شد مس را از پیش رو بردارد

به گزارش کاپ،آبی پوشان امروز موفق شدند با برتری مقابل مس کرمان به جمع 16 تیم برتر جام حذفی صعود کنند.
تیم فوتبال استقلال در شرایطی مقابل مس قرار گرفت که این تیم در مرحله قبل موفق شده بود خیبر خرم آباد را با 3 گل شکست دهد. استقلال هم با دو گل در برابر ملوان نوین پیروز شد و این گونه بود که دو تیم در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی مقابل هم قرار گرفتند. . مسابقه دو تیم در نیمه اول بدون رد و بدل شدن هیچ گلی خاتمه یافت و مهم ترین اتفاق در این نیمه ضربه ای بود که مسی ها از جلوی دروازه به تیر دروازه استقلال کوبیدند.
در نیمه دوم مسی ها مهدی دغاغله را جانشین محسن دلیر کردند و در استقلال فرشید اسماعیلی هافبک استقلال به جای حق‌دوست به میدان آمد بختیار رحمانی هم جای خود را به قربانی داد. در این نیمه هم بازی متعادلی برگزار شد و بهترین موقعیت ضربه سر کاوه رضایی بود که از کنار دروازه به بیرون رفت. مسی ها هم در دقیقه 89 می توانستند روی اشتباه پادووانی به گل برسند که ضربه آن ها در دستان رحمتی آرام گرفت.
در وقت اضافی هم بازی متعادل بود و در نیمه اول تنها اتفاق قابل ذکر دو بار دریبل های دو طرفه محسن کریمی بود که فرصتی مناسب برای آبی پوشان فراهم کرد. اما این توپ ها گل نشد. در نیمه دوم وقت اضافی کریمی موفق شد روی یک فرار در موقعیت تک به تک در دقیقه 114 دروازه مس را باز کند و به این ترتیب استقلالی از این رقابت سخت با پیروزی خارج شدند.
برنده این دیدار در برابر برنده دیدار بین تیم های صبای قم و شهدای گروس بیجار به میدان خواهد رفت.

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی به نام رد داده بودی

دانلود آهنگ جدید و شنیدنی علیرضا طلیسچی به نام رد داده بودی با لینک مستقیم

آهنگساز : علیرضا طلیسچی | میکس و مستر : ایمان احمدزاده | ویالن : محمدرضا زارعی

این آهنگ را میتوانید به همراه پخش آنلاین در سایت موزیک ایرانی دانلود کنید

alireza-talischi-rad-daade-boodi

متن آهنگ علیرضا طلیسچی به نام رد داده بودی

♫♫♫

دانلود آهنگ جدید علیرضا طلیسچی بنام رد داده بودی با لینک مستقیم

The post دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی به نام رد داده بودی appeared first on دانلود آهنگ جدید | دانلود آهنگ ایرانی | دانلود موزیک.

دانلود آلبوم شادمهر عقیلی به نام تجربه کن

دانلود آلبوم جدید و شنیدنی شادمهر عقیلی به نام تجربه کن با لینک مستقیم

این آهنگ را میتوانید به همراه پخش آنلاین در سایت موزیک ایرانی دانلود کنید

( توضیحات آلبوم “ادامه مطلب” – بزودی از رسانه موزیک ایرانی )

coming-soon-shadmehr-tajrobe-kon

دانلود آلبوم جدید شادمهر عقیلی بنام تجربه کن با لینک مستقیم

♫♫♫

توضیحاتی در مورد این آلبوم : این آلبوم با قطعه ای به همین اسم یعنی تجربه کن در دی ماه سال گذشته متولد و در اردیبهشت به سرانجام رسید و شروع شد که البته در ادامه بسیار تغییر کرد.بیش از پانزده ترک آماده شد و تعداد زیادی حذف شدند، هشت ترک برگزیده شد تا در آلبوم قرار بگیرد.

آلبوم “تجربه کن” که شامل ۸ قطعه است، بزودی و در پاییز امسال (۱۳۹۵) منتشر خواهد شد.

The post دانلود آلبوم شادمهر عقیلی به نام تجربه کن appeared first on دانلود آهنگ جدید | دانلود آهنگ ایرانی | دانلود موزیک.