بهمن, ۱۳۹۵ | چت روم ، دانلود فیلم و آهنگ

دانلود فیلم بهترین ساعات The Finest Hours

دانلود فیلم The Finest Hours 2016 دوبله فارسی دانلود رایگان فیلم The Finest Hours 2016 با لینک مستقیم و کیفیت عالی.   نام فارسی :  بهترین ساعات زبان : فارسی + زبان اصلی صوت دوبله بصورت جداگانه سال تولید : ۲۰۱۶  محصول : آمریکا ژانر :  اکشن | درام | تاریخی امتیاز IMDB از ۱۰ : […]

نوشته دانلود فیلم بهترین ساعات The Finest Hours اولین بار در دانلود فیلم پدیدار شد.

دانلود فیلم تعطیلات پرماجرا What We Did on Our Holiday

دانلود فیلم What We Did on Our Holiday 2014 دوبله فارسی دانلود رایگان فیلم What We Did on Our Holiday 2014 با لینک مستقیم و کیفیت عالی.   نام فارسی : تعطیلات پرماجرا  زبان : فارسی + زبان اصلی صوت دوبله بصورت جداگانه سال تولید : ۲۰۱۴  محصول کشور :  انگلستان ژانر :  کمدی | درام […]

نوشته دانلود فیلم تعطیلات پرماجرا What We Did on Our Holiday اولین بار در دانلود فیلم پدیدار شد.

دانلود فیلم جک ریچر: هرگر باز نگرد Jack Reacher: Never Go Back

دانلود فیلم Jack Reacher: Never Go Back 2016 دوبله فارسی دانلود رایگان فیلم Jack Reacher: Never Go Back 2016 با لینک مستقیم و کیفیت عالی.   نام فارسی : جک ریچر: هرگر باز نگرد  زبان : فارسی + زبان اصلی صوت دوبله بصورت جداگانه سال تولید : ۲۰۱۶  محصول کشور :  آمریکا ژانر :  اکشن , […]

نوشته دانلود فیلم جک ریچر: هرگر باز نگرد Jack Reacher: Never Go Back اولین بار در دانلود فیلم پدیدار شد.

فال روزانه چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵

فال روزانه متولدین فروردین

شما امروز به خودتان و دانسته هایتان اطمینان دارید، ولی واقعیت دیر یا زود به سراغتان خواهد و خواهید دید که حتی اگر همه چیز آنطور که شما می خواهید پیش نرفت هم باید تسلیم حقیقت شوید و به آن رضایت بدهید. امروز حرفی که مدتی است مخفی کرده اید را به زبان بیاورید، داشتن صداقت به شما کمک خواهد کرد که راهتان را راحتتر پیدا کنید و در مسیر درست پیش بروید. تمایل زیادی به غرق شدن در عالم فکر و خیال دارید. رویاهایتان ریشه آینده شما هستند و برای برنامه ها و نقشه هایتان برای آینده زمینه چینی می کنند، پس هیچ اشکالی ندارد اگر رویاپردازی کنید، به شرط آنکه در این مرحله نمانید و برای محقق کردن رویاهایتان دست بکار شوید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز شاید بخواهید احساس ناخوشایندی را برای همیشه در قلبتان دفن کنید، ولی بهتر است به عواقب این کار خوب فکر کنید. البته تلاش برای مخفی کردن احساستان از دیگران این روزها کار بیهوده ای خواهد بود، زیرا آنها به حس شما از ظاهرتان پی خواهند برد. برای این که در مسیر خود به سوی آینده راحت تر و با سرعت بیشتری پیش بروید باید خودتان را از شر کوله بار اضافه ای که دارید و به کارتان هم نمی آید رها کنید. کارهای بی فایده را ترک کرده و افراد اضافه را از زندگیتان حذف کنید. به جای ریسک های غیر ضروری فعلا کمی محتاطانه برخورد کنید، شما آدمی نیستید که به دنبال راه حل های سریعی باشید که خیلی زود کارایی خود را از دست خواهند داد.

فال روزانه متولدین خرداد

با وجود این که در برقراری تعادل بین کار و تفریح مهارت بسیار زیادی دارید، امروز تا کارهای زیادی که برای انجام دادن دارید نیمه کاره باقی مانده باشند هیچ تمایلی به استراحت نخواهید داشت. نگرانی هایی که در این رابطه دارید ممکن است برنامه منظم همیشگیتان را بهم بزنند، به ویژه اگر فکر کنید که فرصتتان دارد تمام می شود. خوشبختانه موعدی که دارد فرا می رسد و شما را نگران کرده است انعطاف پذیرتر از آن چیزی است که شما فکر می کنید. شما می توانید برخی از کارهایتان را به وقت دیگری واگذار کنید، ولی کارهایی که می دانید اضطراری هستند را هر چه سریعتر انجام دهید تا خیالتان از بابت آنها راحت شود.

فال روزانه متولدین تیر

یک نفر در محل کارتان امروز آنقدر با جسارت و بی ادبی با شما رفتار می کند که قلب حساس شما را ناراحت و آزرده می کند. طبیعت محافظه کارتان انگیزه کافی برای عقب نشینی به غار تنهاییتان را به شما خواهد داد. ولی این کار چندان ساده نخواهد بود و هر قدر هم که بخواهید خودتان را کنار بکشید بالاخره چیزی پیدا خواهد شد که مجبورتان کند از غارتان بیرون بیایید. ولی این نکته را به یاد داشته باشید که اگر دریچه قلبتان را باز کرده و احساستان را بیان کنید معجزه را به چشم خود خواهید دید. این روزها اطرافیانتان دارند از شما تقاضاهای زیادی می کنند و شما مجبور می شوید گاه و بیگاه برنامه هایتان را بخاطر آنها تغییر دهید، این موضوع را به آنها بگویید.

فال روزانه متولدین مرداد

این اواخر زندگیتان با استرس و فشار عصبی همراه بوده است، زیرا خودتان دلتان می خواهد که یک کار دیگر بکنید، ولی کار دیگری از شما انتظار می رود و باید آن را انجام دهید. ولی این شرایط با پی بردن شما به این که باید با خودتان صادق باشید به زودی بهتر خواهد شد. فعلا بهتر است حتی اگر کاسه صبرتان لبریز شده باشد هم کمی دندان روی جگر بگذارید تا به نتایج بهتری برسید. اگر دیگر طاقت ندارید کمی به اهداف بلند مدتتان فکر کنید تا تحمل اوضاع فعلی برایتان راحتتر شود. شما از قدرت قضاوت خود آگاه هستید و متفاوت بودن دیدگاهتان با دیگران باعث نخواهد شد که نسبت به آن تردیدی به دل راه بدهید.

فال روزانه متولدین شهریور

شما نگران این هستید که مبادا افراد اشتباهی را به زندگیتان راه داده باشید، مخصوصا اگر کسی از اطرافیانتان امروز رفتار زشت و اشتباهی داشته باشد. خوشبختانه قدرت درونی شما آنقدر زیاد هست که بتوانید به راحتی با جریان زندگی پیش بروید. داشتن انعطاف پذیری شما را به جاهای خوبی خواهد رساند که حتی خودتان هم فکرش را نمی کنید. امروز کمی بداخلاق هستید، مخصوصا اگر یکی از آشناهایتان سر به سر شما بگذارد و یا رفتارهایی از خود نشان دهد که چندان باب میلتان نیستند. بهتر است کمی مهربانتر باشید و اصول روابط اجتماعی را رعایت کرده و به دیگران احترام بگذارید. شما با این کار برای خودتان نیز احترام خواهید خرید و موقعیت های خوبی برای خود فراهم خواهید کرد.

فال روزانه متولدین مهر

امروز حسابی سرتان شلوغ است و یک دنیا کار برای انجام دادن دارید و از طرفی هم درگیری های ذهنی حواستان را پرت می کنند. خوشبختانه این همه فعالیت مشکلی برای شما به همراه نخواهد داشت و حتی به شما انگیزه بسیاری نیز خواهد بخشید. اگر پیش از بیان افکارتان از یک تا ده بشمارید تفاوت بسیار زیادی در نتایجی که به دست می آورید ایجاد خواهد شد. یک دقیقه صبوری و فکر کردن به آنچه می خواهید بگویید خیلی بهتر از یک عمر پشیمانی است. چرا کمی از سخت گیری هایتان کم نمی کنید؟ هیچ گاه نخواهید توانست کسی را پیدا کنید که تماما همانی باشد که شما می خواهید. طرف مقابلتان را همانطوری که هست بپذیرید.

فال روزانه متولدین آبان

کسی که برایتان اهمیت ویژه ای دارد ممکن است امروز با لجاجت بیش از اندازه ای بر سر راه شما قرار بگیرد و شما هم هیچ ایده ای ندارید که انگیزه او از این کار چیست. شاید در ابتدا سعی کنید با خنده و شوخی موضوع را عوض کنید، ولی بتر است این مشکل را نادیده نگیرید و در مورد آن با ملایمت حرف زده و برای برطرف کردن آن تلاش کنید. امروز چشمتان ناگهان به روی حقیقتی باز خواهد شد که مدت ها از آن فراری بوده اید، ولی وقتی که بیدار شدید دیگر حتی اگر خودتان را به خواب بزنید هم فایده ای برایتان نخواهد داشت. از آگاهی تازه ای که به دست آورده اید نترسید و از آن برای پیشرفت و رشد فردیتان استفاده کنید.

فال روزانه متولدین آذر

اگر دیروز کارهایتان را تمام و کمال انجام نداده باشید امروز وقت زیادی برای استراحت کردن نخواهید داشت. با نگرانی در مورد این که چه اتفاقی خواهد افتاد و نتیجه کارهایتان چطور خواهد بود چیزی به دست نخواهید آورد؛ بهتر است به جای این فکرها بدون تلف کردن وقت به سراغ انجام کارها و وظایف خود بروید و هر آنچه در توانتان است را انجام دهید. مسلما هر چه زودتر دست به کار شوید زودتر به نتیجه خواهید رسید. امروز احساساتتان آنقدر متغیر هستند که این بی ثباتی آزارتان می دهد. هیچ حد وسطی برای احساستان وجود ندارد و به عنوان مثال یا عاشق چیزی می شوی و یا از آن بیزار هستید. سعی کنید کنترل احساستان را در دست گرفته و تا فردا تصمیم مهمی نگیرید.

فال روزانه متولدین دی

امروز منتظر فرصتی هستید تا خودتان را از انجام وظایفی که بر شانه تان سنگینی می کنند رها کنید، ولی نمی توانید از مسئولیت هایتان فرار کنید. سبک زندگی شما این طور نیست که از وظایفتان فرار کنید، ولی اگر زودتر دست به کار انجام کارهایتان شوید خواهید توانست استراحت کرده و به کارهای مورد علاقه تان بپردازید. بهترین روش برای رسیدن به نتایج مطلوب این است که از ابتدای روز اهداف و برنامه هایتان را مشخص کنید و بر اساس آنها پیش بروید. البته این را نیز به یاد داشته باشید که این برنامه ریزی را منطقی و با در نظر گرفتن محدودیت هایتان انجام دهید. رضایتی که از تکمیل برنامه روزانه تان به دست خواهید آورد قابل وصف نیست.

فال روزانه متولدین بهمن

مطمئنا شما خیلی خوب می دانید که باید برای داشته هایتان شکرگزار باشید، ولی امروز نرسیدن به اهداف و خواسته هایتان شما را آزار خواهد داد و هر چیزی که در سر راهتان قرار بگیرد شما را آزرده و حتی عصبانی خواهد کرد. شما می دانید که خیلی به اهدافتان نزدیک شده اید، ولی دوستانتان ممکن است شما را برای ایده آل گرایی بیش از حدتان سرزنش کنند. بهتر است تا زمانی که از پیدا کردن زمینه مناسب اطمینان حاصل نکرده اید در مورد اهداف و ایده هایتان با کسی حرف نزنید و آنها را برای خودتان نگه دارید. وقتی از مساعد بودن شرایط مطمئن شدید خواهید توانست آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید.

فال روزانه متولدین اسفند

در محل کارتان مسئولیت هایتان تغییر کرده اند و این موضوع نیاز به این دارد که وقت بیشتری برای کارتان بگذارید و بیشتر با دیگران همکاری کنید و در دسترس آنها باشید. کارهای پیش بینی نشده ای ناگهان پیش خواهند آمد که به رسیدگی فوری شما نیاز دارند و وقتی برای فکر کردن به بحران ها و درگیری های درونیتان نمی گذارند. خودتان را با شرایط موجود هماهنگ کنید و پس از حل کردن مسائل کاریتان به سراغ مشکلات شخصیتان بروید. شما با وجود تلاش برای هماهنگ سازی نگرانی هایتان با نیازهای کسانی که دوست دارید، ممکن است بیش از اندازه سعی در حفاظت آنها داشته باشید، یادتان باشد زیاده روی در هیچ کاری خوب نیست.

فال حافظ

مشهور است که امروز در خانهٔ هر ایرانی یک دیوان حافظ یافت می‌شود. ایرانیان طبق رسوم قدیمی خود در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر نوروز بر سر سفره هفت سین، و یا شب یلدا، با کتاب حافظ فال می‌گیرند. برای این کار، یک نفر از بزرگان خانواده یا کسی که بتواند شعر را به خوبی بخواند یا کسی که دیگران معتقدند به اصطلاح خوب فال می‌گیرد ابتدا نیت می‌کند، یعنی در دل آرزویی می‌کند. سپس به طور تصادفی صفحه‌ای را از کتاب حافظ می‌گشاید و با صدای بلند شروع به خواندن می‌کند. کسانی که ایمان مذهبی داشته باشند هنگام فال گرفتن فاتحهای می‌خوانند و سپس کتاب حافظ را می‌بوسند، آنگاه با ذکر اورادی آن را می‌گشایند و فال خود را می‌خوانند.

ای حافظ شیرازی! تو محرم هر رازی! تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم می دهم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا براورده سازی.  برای شادی روح حافظ، صلوات یا فاتحه ای نثار نماییم!

estekhare1 فال روزانه چهارشنبه 8 بهمن 1393

نوشته فال روزانه چهارشنبه 13 بهمن 1395 اولین بار در میهن فال | مرجع سرگرمی و فال و طالع بینی پدیدار شد.

دانلود فیلم حسابدار The Accountant

دانلود فیلم Priceless 2016

 دانلود فیلم Priceless 2016 دانلود رایگان فیلم Priceless 2016 با لینک مستقیم و کیفیت عالی   سال تولید : ۲۰۱۶ محصول کشور :  آمریکا  ژانر :  درام | عاشقانه امتیاز IMDB از ۱۰ : ۷٫۱ کیفیت : WEB-DL 720p  کارگردان :   Ben Smallbone  ستارگان :   David Koechner, Bianca A. Santos, Joel Smallbone خلاصه داستان فیلم Priceless […]

نوشته دانلود فیلم Priceless 2016 اولین بار در دانلود فیلم پدیدار شد.

دانلود موزیک ویدیو سیروان خسروی به نام سوژه هات تکراریه

دانلود موزیک ویدیو جدید و دیدنی سیروان خسروی به نام سوژه هات تکراریه با لینک مستقیم

این موزیک ویدیو را میتوانید به همراه چند کیفیت در سایت موزیک ایرانی دانلود کنید

Sirvan-Soojehat-Tekrarie-Video

دانلود کلیپ تصویری سوژه هات تکراریه از سیروان خسروی با کیفیت HD

♫♫♫

دانلود موزیک ویدئو جدید سیروان خسروی بنام سوژه هات تکراریه با لینک مستقیم

The post دانلود موزیک ویدیو سیروان خسروی به نام سوژه هات تکراریه appeared first on دانلود آهنگ جدید | دانلود آهنگ ایرانی | دانلود موزیک.

دانلود موزیک ویدیو امیر تتلو به نام تو داری به چی فکر میکنی

دانلود موزیک ویدیو جدید و دیدنی امیر تتلو به نام تو داری به چی فکر میکنی با لینک مستقیم

این موزیک ویدیو را میتوانید به همراه چند کیفیت در سایت موزیک ایرانی دانلود کنید

Amir-Tataloo-To-Dari-Be-Chi-Fekr-Mikoni-Video

دانلود کلیپ تصویری تو داری به چی فکر میکنی از امیر تتلو با کیفیت HD

♫♫♫

دانلود موزیک ویدئو جدید امیر تتلو بنام تو داری به چی فکر میکنی با لینک مستقیم

The post دانلود موزیک ویدیو امیر تتلو به نام تو داری به چی فکر میکنی appeared first on دانلود آهنگ جدید | دانلود آهنگ ایرانی | دانلود موزیک.

سورپرایز کاپیتان استقلال با کیک آبی/عکس

سورپرایز کاپیتان استقلال با کیک آبی/عکس
جشن تولد کاپیتان استقلال در اردوی آبی پوشان برگزار شد

با برنامه ریزی صورت گرفته از سوی کادر فنی و بازیکنان استقلال،پس از اینکه آبی پوشان شام را در اردوی خود در تبریز صرف کردند مراسم جشن تولدی برای مهدی رحمتی برگزار شد.
رحمتی وارد سی و چهارمین بهار زندگی اش شده است و به همین مناسبت هم تیمی هایش او را با کیک آبی سورپرایز کردند.

طرز تهیه اسموتی اسفناج

طرز تهیه اسموتی اسفناج

مواد لازم

طرز تهیه

تمام مواد اولیه را در یک مخلوط کن ریخته و تا زمانی که نوشیدنی یکدستی حاصل شود آن را مخلوط نمایید.

نکات

برای اینکه اسموتی غلیظ تری داشته باشید، پودر تخم کتان را با دو قاشق غذاخوری آب مخلوط کرده و اجازه دهید به مدت ۲ ساعت در آن خیس بخورد. می توانید این کار را از شب قبل انجام دهید.

به جای آب هم می توانید آب نارگیل و یا شیر را هم جایگزین کرد.

از اسموتی های سبز رنگ به منظور «سم زدایی» و «پاک سازی» بدن استفاده می‌شود. در این قسمت می‌خواهیم شما را با طرز تهیۀ یک اسموتی ساده آشنا کنیم. یک نوشیدنی بسیار گوارا و مفید، مخصوص فصل زمستان. این اسموتی از مواد اولیه‌ای تشکیل شده است که موجب تقویت دستگاه ایمنی بدن می‌شود. این نوشیدنی انرژی‌زا رنگ سبز روشن بسیار زیبایی دارد اما با این وجود نباید آن را بسیار سرد سرو کرد که به دندان‌ها آسیب برسد. درواقع باید آن را یک اسموتی فوق العاده برای فصل زمستان دانست.

گیاه اسفناج که سرشار از مواد مغذی است مادۀ اولیه و اصلی این نوشیدنی را تشکیل می‌دهد. اگر برای اولین بار است که قصد دارید اسموتی سبز رنگ تهیه کنید، پیشنهاد من آن است که از اسفناج استفاده کنید چرا که نسبت به سایر برگ های خوراکی سبز رنگ همچون برگ چغندر و کلم پیچ، طعم ملایم‌تری داشته و با معده نیز سازگاری بیشتری دارد. لیمو و زنجبیل طعم تند دوست داشتنی به آن می‌دهد. من عاشق طبیعت گرم زنجبیل هستم. در واقع همین کاربرد زنجبیل در این اسموتی است که گفته می‌شود نوشیدنی مناسب فصل زمستان است.

در مرحلۀ آخر، به اسموتی یک قاشق غذاخوری سرپُر تخم کتان اضافه می‌کنیم. این بذرهای بسیار مقوی دو خاصیت عمده دارند: اول اینکه پروتئین، فیبر و سایر مواد مغذی بدن را فراهم می‌کنند و از طرف دیگر به عنوان ماده‌ای قوام دهنده عمل می‌کند (که به ویژه در اسموتی‌های بدون موز همچون این اسموتی بسیار کاربرد دارد). تنها با اضافه کردن کمی پودر تخم کتان به سایر مواد اولیه به غلظت دلخواه خود دست خواهید یافت. با این حال، اگر تمایل دارید اسموتی‌تان از این هم غلیظ تر باشد «ژل» تخم کتان درست کنید. فقط کافی است پودر تخم کتان را برای چند ساعت و یا از شب قبل در آب خیسانده و آن را به سایر مواد اولیه بیفزایید.

نوشته طرز تهیه اسموتی اسفناج اولین بار در میهن فال | مرجع سرگرمی و فال و طالع بینی پدیدار شد.