دی, ۱۳۹۶ | چت روم ، دانلود فیلم و آهنگ

رمز دوم تو

این مطلب رمزدار است و از طریق فید قابل خواندن نمی باشد، جهت مشاهده متن مطلب با ورود به بلاگ رمز مطلب را وارد نمایید.

جزوه کنکوری شیمی سال چهارم فصل ۱ و ۲

جزوه کنکوری شیمی سال چهارم فصل ۱ و ۲

این جزوه مطابق با آخرین تغییرات کتاب سال چهارم میباشد .

دانلود کنید

جزوه کنکوری شیمی سال چهارم فصلهای ۳ و ۴

تحلیلگر اروپائی: برکناری ترامپ قابل پیش بینی است


             تحلیلگر اروپائی: برکناری ترامپ قابل پیش بینی است
 ضعف عمده او چیست؟Image result for Yo, Trump (Spanish Edition) Kindle Edition
رامون روویرا، تحلیگر اروپائی و نویسنده  کتاب  "من، ترامپ هستم" :  برکناری رئیس جمهور ایالات متحده، دونالد ترامپ، گزینه ای وارد در عرصه سیاسی امروزآمریکاست او  براساس تجربه  گزارشگری چهارساله ، طی اقامت درآمریکا از سال  1996تا 2000  وپیگیری تحولات بعدی سیاست ایالات متحده در یک مصاحبه با روزنامه اسپانیایی "کنفدراسیون" با نشان دادن   ضعف عمده   ترامپ به تحلیل شخصیتی  او پرداخته و  برای تثبیت نظرات مطروحه خویش دراین کتاب واظهاراتش، استدلال کرده و رئیس جمهور  فعلی ایالات متحده را از زوایای مختلف  مورد بررسی قرار می دهد:  خلاصه کتاب او بر نکاتی از قبیل  :  با آمریکا  نمی توان متحد شد وبراو اعتماد کرد  زیرا فردی که  برآن حاکمیت دارد باید درعنوان  " پدیده شناسی " مورد مطالعه قرار گیرد نه با مفاهیم عادی مدیریتی، او تنها یک  ویژگی دارد : "تکیهافراطی بر  اصطلاحی بنام "ترامپیسم " ترکیبی نامحدود از خالی بندی، ناپاکی، پوپولیسم و دورزدن حقیقت. چندوجهی بودن ، هزار فکر پراکنده ی پوچ وبیهوده ،  نمادی از کانون خلاء، خودشیفتگی، دروغگوئی  از رئیس جمهور فعلی ایالات متحده آمریکا، شخصیتی غیرقابل طبقه بندی،  پوپولیست و دور از حقیقت ساخته است.
 این نویسنده؛ درآغاز کتابش  علل شکست هیلاری کلینتون  در ناتوانی مدیریت شبکه های اجتماعی و به خصوص عدم کنترل  انتشار شایعات و اخبار دروغین، که در پدیده بعداز حقیقت متبلور شده بود، را توضیح می دهد و همچنین از بدو زندگی  ترامپ تا به امروز، صعود از عمق فاحشه خانه ها به  قله ی آسمان خراش های پر زرق و برق حبابی و  املاک و مستغلات را تشریح می کند و در نهایت اشاره به ایده های اساسی دولت جدید آمریکا، سیاست های حمایتی تجاری، متحدان جدید، کنترل مهاجرت، خدمات عمومی کمتر و به همین ترتیب  به فهرست  بلند بالای ورود به عرصه دور زدن حقیقت  از سوی او می پردازد.
این روزنامه به نقل  از رامون روویرا می نویسد : " سستی ایالات متحده در نقش جهانی  خود پس از جنگ جهانی دوم در اقیانوس آرام، عامل دیگری است که اجازه می دهد نیروهای دیگری مانند روسیه و چین آن رابتصرف خود درآورند".
او در ادامه می گوید:  رئیس جمهور آمریکا ازروان گسیختگی، خودشیفتگی و اعتیاد به دروغ رنج می برد، تا آنجا که بعضی اوقات او حجم  دروغ هایی را که  می گوید را درک نمی کند، اما  ترامپ  در برآورد اینکه  مردم  و اکثریت سفیدپوست در کشورشان چه می خواهند از توانائی پوپولسیتی برخوردار است".
 درمقابل باید اشاره کرد  که: اوباما  ناخواسته نقشی  را برای پیروزی ترامپ در انتخابات بازی کرده است  زیرا  اوباما بخشی زیادی  از وعده های خود را، اجرا نکرد  تا ترامپ  در رقابت  با  هیلاری کلینتون  از او پیش بیفتد ".
  بنا به نتیجه گیری تاکیدی ، تحلیگر اسپانیائی و نویسنده کتاب "من، ترامپ هستم" :  برکناری ترامپ از طریق سلب اعتماد از او(درکنگره وازطریق حزب دمکرات)  امکان پذیر است، و این روند با تحقیقات در مورد پرونده روسیه، پاشنه آشیل و نقطه ضعف ترامپ، که بوسیله ی   بازپرس ویژه ( دادستان)  رابرت مولر، که در صدد کشف   حقایق بیشتری  در مورد  ارتباط  باروسیه، که ترامپ واطرافیانش گناهکار شناخته می شوند آمیخته شده  ودردسترس می باشد.
 این روزنامه درپایان خاطر نشان کرد: که ترامپ چندین فرمان  را امضا کرده است که کشورش  از  زمان "لیندون جانسون" چنین حجم فرمانهای جنجالی را بخود  ندیده است.
  همچنین روویرا دراین رابطه  می افزاید : "این نقاط  فقط بخشی از سیرک بزرگ جهانی و رسانه ی ترامپ بوده که شواهد موجود حاکی از این است که اکثر این مقررات مد نظر ترامپ معلوم نیست توسط کنگره برای اجرا تاییدو تصویب شود .
تهیه وترجمه : نجوای کنگان
منبع :" ntrevista a rAMÓN ROVIRA, AUTOR DE "YO, TRUMP
Yo, Trump (Spanish Edition)
by Ramón Rovira (Author)
    Print Length: 280 pages
    Publisher: B DE BOOKS (September 6, 2017)
"Un 'impeachment' a Trump es posible. Es el gran talón de Aquiles del presidente"
 

خودت را کشف کن
بیا در حقِ خودت خوبی کن

“اگر” ها و “ای کاش” ها را فاکتور بگیر،

مهره های “تقصیر” و “قسمت” را دور گردن گذشته بنداز،

و گذشته را در گذشته رها کن …


باور کن

“تو” و “خودت” 
 
دنیایی هستی از ناشناخته ها ی دنیا،

خودت را بشناس و کشف کن ...
عکس زیبا

فال روزانه یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶

فال روزانه متولدین فروردین

شما می‌توانید از یک یا دو روز عاطفی دشوار خلاص شوید، اما بهتر شدن مسائل دلیل موجهی برای اغراق کردن نیست. خوش بین بودن اکنون رویکرد مناسبی است، برای اینکه به شما اجازه می‌دهد فراتر از ترسهایتان حرکت کرده و با دیگران رفتاری بهتر داشته باشید. اما به خود اجازه ندهید که تحت تأثیر هیجانات رایج قرار بگیرید و یا زودتر از آن که فکر می‌کردید ناامید شوید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

شما امروز چاشنی یک بمب هستید چرا که ماه در نشان مستبد شما قرار گرفته و ممکن است به طور غیرعمد یک موقعیت ناخوشایند را به یک موقعیت کاملا بدتر تبدیل سازد. خوشبختانه کمی خودآگاهی داشتن اکنون تاثیر زیادی خواهد داشت و شما را قادر خواهد ساخت که به خاطر چیزی که زیاد مهم نیست عصبی نشوید و از این موقعیت ها اجتناب کنید. اگر در موقعیتی قرار گرفتید که باید آنچه را که احساس می کنید بیان کنید حداقل دیگران را به خاطر مشکلات اخیرتان مقصر ندانید و آنها را سرزنش نکنید.

فال روزانه متولدین خرداد

شما امروز به حدی دلسوز شده اید که سعی می‌کنید تمام خواسته‌های اطرافیانتان را برآورده کنید. اما این کاری که می‌کنید اصلاً کار درستی نیست. چرا که پایان خوشی برای شما نخواهد داشت. اگر نمی‌توانید میزان توقعات افراد دیگر را بسنجید نگرانی به دلتان راه ندهید. برای اینکه دوست و یا نامزدتان از شما توقعات غیر معمول دارد. فقط تا حد امکان بهش نشان دهید که هم راستگو هستید و هم گوش شنوا برای شنیدن حرف‌هایش دارید.

فال روزانه متولدین تیر

ماه کامل امروز در یازدهمین خانه از “اهداف بلند مدت” شما رویاهای شما را تحریک می‌کند وبه روح و روان شما نیرویی دوباره می‌بخشند. اما همچنین آن شما را از ریسک کردن باز می‌دارد چرا که اتصال ماه با عطارد به شما یادآوری می‌کند که قمار و ریسک کردن یک راه میانبر است و سخت کوشی تنها راه رسیدن به آن چیزهایی است که می‌خواهید. در ضمن اتصال خورشید – اورانوس ادامه می‌یابد تا شما را با خوش بینی غیر منتظره‌ای وسوسه کند. به جای اینکه سعی کنید اول راه جدیدی را انتخاب کنید و بعد آن را امتحان کنید اکنون یک راه آزموده شده را انتخاب کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز حتی اگر به خودتان قول بدهید که فعالیتهایتان را بیشتر کرده و سخت‌تر کار کنید، باز هم نمی‌توانید به خودتان کمک کنید. خوشبختانه شما چند ترفند دارید که به کمک آنها می‌توانید نسبت به شرایطی که در حال حاضر دارید پرمشغله‌تر و سازنده‌تر شوید. به جای اینکه به دنبال خوشی و تفریح کردن باشید، اول وظایفتان را انجام دهید و بعد به سراغ تفریح کردن بروید. اگر بتوانید اعتماد دیگران را جلب کنید، احترام و اعتبار بیشتری کسب خواهید کرد.

فال روزانه متولدین شهریور

اگر شما آرزوهای بلند پروازانه‌ای برای آینده خود دارید، امروز در حالیکه برنامه های بزرگتان نقش بر آب می‌شوند، اعتماد به نفستان نیز متزلزل می‌شود. اما یادتان باشد که پایان هر شب سیه سفید است! شما معمولا خیلی تمایل ندارید مسیر خود را خیلی سریع عوض کنید و همین کمکتان می‌کند تفاوت بین شادی و ناراحتی را خوب درک کنید. از زمانیکه امکان وارد کردن پروژه‌های جدید و ایده‌های بهتر را به زندگی تان ایجاد کنید، از بین بردن تعلقات و وابستگی ها به برنامه‌های قبلی تان می‌تواند برای شما کاری روح افزا و نشاط آور باشد.

فال روزانه متولدین مهر

امروز شما برای تمام کردن تمام کارهایتان به مشکل برمی‌خورید، چراکه در هر راهی که شما انتخاب می‌کنید با یک زنجیره از حوادث عجیب روبرو می‌شوید. طبیعتا شما در حالیکه به مسائل مهم تر و ضرب‌العجل رسیدگی می‌کنید، می‌توانید این مسائل استرس زا را به زمانهای دیگر موکول کنید. اما حالا که شما متوجه شده اید، جهان نیز بخشنده تر می‌شود، پس تسلیم نشوید. صبر و استقامت بزرگترین اسلحه شما در هنگام تلاش برای رسیدن به موفقیت است.

فال روزانه متولدین آبان

امروز بهرام حساس وارد ششمین خانه‌تان شده و مدت شش هفته ماندگار می‌شود و قتی این سیاره نگران وارد اولین خانه تان یعنی خانه ” خود” می‌شود خونتان به جوش می‌آید!! با همه این احوال پیدا کردن راهی برای تخلیه کردن انرژی تان خیلی اهمیت دارد، البته قبل از اینکه به خشونت و عصبانیت منجر شود! اگر از جنبه مثبت نگاه کنید، شما اکنون بنیه و نیروی بیشتری دارید. پس پروژه‌ای که نیاز به کار سخت دارد را شروع کنید، بخصوص اگر مدتی از این کارها نکرده‌اید! وقتی که تمرین بدنی‌ای را شروع کنید احساس بهتری خواهید داشت.

فال روزانه متولدین آذر

امروز بسیار سخت است که کارهای روزانه کاری خود را سروقت به اتمام برسانید به خاطر اینکه تمرکز شما بیش از همیشه پراکنده است. ماه خودنمای نشان شما در ششمین خانه از “جزییات‌تان” به رویکرد عملی شما نسبت به کارتان وارد می‌شود. اما این تنها در رابطه با فعالیت های بیش از اندازه شما نیست؛‌ بلکه درباره توانایی شما درباره یادگیری همزمان از منابع مختلف است. آگاه بودن از اینکه چه اتفاقی می‌افتد بهترین راه برای ساختن آینده تان است!

فال روزانه متولدین دی

شما امروز بیشتر از هیمشه مورد قضاوت ناعادلانه دیگران قرار می‌گیرید. اما این درباره این نیست که حق با شماست یا خیر؛ بلکه درباره این است که آیا شما حق این را دارید که در زندگی دیگری دخالت کنید یا نه حتی اگر به خاطر صلاح خود فرد باشد. مشکل این است که شما آنقدر به کار خود اعتماد و اطمینان دارید که در درک نظرات و دیدگاه‌‌‌‌‌های دیگران شکست می‌خورید. صبر کنید؛ اینکه آن چیزی که شما فکر می‌کنید باید اتفاق بیفتد آنقدرها هم که به نظر می‌رسد مهم نیست.

فال روزانه متولدین بهمن

شما تخیلات زیبا و قشنگی را برای ﺁینده‌تان دارید و به اکثر ﺁنها در ﺁینده‌ای نه چندان دور خواهید رسید فقط باید تلاش کنید.شانس‌تان را تا از دست نرفته است در تمام زمینه‌های زندگی‌تان امتحان کنید از ریسک کردن ابایی نداشته باشید.اجازه ندهید ندای درونی‌تان به شما ترس و اظطراب وارد کند که از انجام کارهایتان باز بمانید.به جای این کارها کمی‌به ﺁینده تان امیدوار باشید تا موفق شوید.

فال روزانه متولدین اسفند

اگر شما در طول روز توانستید خیلی زود مشکلات مالی‌تان را برطرف کنید، باید توانایی این را پیدا کنید که به برنامه‌های منظم همیشگی‌تان برگردید. اما وقتتان را با پرداختن به جزئیات تلف نکنید و به دنبال این باشید که نکات مبهم را هر چه سریعتر رفع کنید، به خاطر اینکه مشکلات حل نشده اگر خوب مدیریت نشوند دوباره رشد خواهند کرد.

فال روزانه دوشنبه 19 مرداد ۱۳۹۴

فال حافظ

مشهور است که امروز در خانهٔ هر ایرانی یک دیوان حافظ یافت می‌شود. ایرانیان طبق رسوم قدیمی خود در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر نوروز بر سر سفره هفت سین، و یا شب یلدا، با کتاب حافظ فال می‌گیرند. برای این کار، یک نفر از بزرگان خانواده یا کسی که بتواند شعر را به خوبی بخواند یا کسی که دیگران معتقدند به اصطلاح خوب فال می‌گیرد ابتدا نیت می‌کند، یعنی در دل آرزویی می‌کند. سپس به طور تصادفی صفحه‌ای را از کتاب حافظ می‌گشاید و با صدای بلند شروع به خواندن می‌کند. کسانی که ایمان مذهبی داشته باشند هنگام فال گرفتن فاتحهای می‌خوانند و سپس کتاب حافظ را می‌بوسند، آنگاه با ذکر اورادی آن را می‌گشایند و فال خود را می‌خوانند.

ای حافظ شیرازی! تو محرم هر رازی! تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم می دهم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا براورده سازی.  برای شادی روح حافظ، صلوات یا فاتحه ای نثار نماییم!

فال روزانه دوشنبه 19 مرداد ۱۳۹۴

نوشته فال روزانه یکشنبه 10 دی 1396 اولین بار در میهن فال | مرجع سرگرمی و فال و طالع بینی پدیدار شد.

دانلود آهنگ جدید مجید خراطها به نام بی رحمی

دانلود آهنگ جدید مجید خراطها به نام بی رحمی

ترانه, موزیک و تنظیم: مجید خراطها

Download New Music Majid Kharatha – Bi Rahmi

دانلود آهنگ جدید مجید خراطها به نام بی رحمی

کسی سراغتو ازم بگیره بهش میگم اصلا وجود نداشتی
دوست ندارم همه بدونن وجودشو نداشتی
بی رحمی مگه پشتت همیشه وایستاده نبودم
بی رحمی مگه عاشق تو مگه ساده نبودم میفهمی نابودم
دیوونه است داره زندگی میکنه دیگه جدامون
این خونه دلش تنگ میشه یک روز واسه دوتامون بیچاره دلهاون
اگه یکم دوسم داری زجرم نده انقدر رو اعصابم نرو حالم بده
اونی که برده دلتو اسمش چیه اگه بخوای بری ته نامردیه
آخ به خدا اگه بری نامردیه …
نگو خدا میخواد به اینجا بکشه نمیذارم هرچی خدا میخواد بشه
چطور وقتی تو کوچه ها در به درم هرجا که با هم خاطره داشتیم نرم
دیگه داره تموم میشه رابطمون بگم کجا رفتی آخه به این و اون
از این همه خاطره هامون رد نشو تورو خدای هر دوتامون بد نشو

دانلود آهنگ جدید مجید خراطها به نام بی رحمی

حقم بود کاش از اولش هم ساده نبودم حقم بود ای کاش تا اینجاشم وایستاده نبود
عمرم رفت نابودم …
حق داری واسه خوشحالیت شاید هیچی نداشتم حق داری شاید زیادی بودم کم میذاشتم
دوست که داشتم …
اگه دلت یکم برام سوخته نرو اینجا یکی چشو به در دوخته نرو
بری فردا حال تو از من بدتره نیستم که آرومت کم یادت نره
نیستم که آرومت کم یادت نره …
اگه موندی توی غم و سختی برو اگه خیال کردی که خوشبختی برو
برو بدون یه ذره شرم و حیا اما اگه رفتی دیگه اصلا نیا
نیای بگی که اون ولت کرده تورو این بار آخره بهت میگم نرو
هنوز نرفتی خونمونو غم گرفت بسه دیگه بی معرفت گریم گرفت

The post دانلود آهنگ جدید مجید خراطها به نام بی رحمی appeared first on دانلود آهنگ ایرانی.

التیامی بر این چند روز …

اشــرف الانبیاء (ص) :

 

لا تَکرِهُوا الفِتنَهَ فِی آخِرالزَّمانِ فَاِنَّها تُبیرُ المُنافِقِین

از #فتنه های آخرالزمان نهراسید ، این #فتنه ها فقط منافقین را نابود و رسوا میکند ...

(کنز العمّال، ص٣١١٧٠)

 

 

#پیش_بسوی_ظهور

#فتنه

 

متن موزیک من با تو هستم فرزاد واثقی

متن موزیک من با تو هستم فرزاد واثقی
Lyrics New Song By : Farzad Vaseghi Man Ba To Hastam

متن آهنگ من با تو هستم فرزاد واثقی متن موزیک من با تو هستم فرزاد واثقی

متن موزیک شنیدنی من با تو هستم فرزاد واثقی

چه خوبه با تو زندگی کردن همه چی با تو آرومه
لمس دستات پناه آخرمه وقتی دیوونه میشمو اعصاب من داغونه

در گوشم وقتی میگی دوسم داری من حبس میشم تو زندونت
مثه جادوگرا منو جادو کردی اگه نباشی میشم دیوونه

آروم آروم جاتو وا کردی تویه قلبم شدی دنیام همه کسه من عشقه من
من با تو هستمو تا آخر دنیا میام من با تو خوشبخت ترین مرد تویه دنیام من با تو

من بی تو تویه دنیا نمیتونم اگه باشی کنار من تا همیشه باهات می مونم
این دل بی تو اگه نباشی یه روزی میمیره بی تو دله من تویه غصه ها میگیره

ترانه من با تو هستم فرزاد واثقی

تا آخر عمرم من از تو میخونم تو دله منو بردی اینو همه باید بدونن
که من دیوونه ی چشای رنگیتم هر جا باشی میام بهت میشم نزدیکتر

وقتی من از تو دور میشم قلبم نمیزنه نمیتونم بی تو زندگی کنم

آروم آروم جاتو وا کردی تویه قلبم شدی دنیام همه کسه من عشقه من
من با تو هستمو تا آخر دنیا میام من با تو خوشبخت ترین مرد تویه دنیام من با تو

من بی تو تویه دنیا نمیتونم اگه باشی کنار من تا همیشه باهات می مونم
این دل بی تو اگه نباشی یه روزی میمیره بی تو دله من تویه غصه ها میگیره

من با تو هستمو تا آخر دنیا میام من با تو خوشبخت ترین مرد تویه دنیام من با تو

من بی تو تویه دنیا نمیتونم اگه باشی کنار من تا همیشه باهات می مونم
این دل بی تو اگه نباشی یه روزی میمیره بی تو دله من تویه غصه ها میگیره

♪♫♦

دانلود موزیک خواننده فرزاد واثقی من با تو هستم

متن موزیک من با تو هستم فرزاد واثقی از سایت بزرگ تکست‌آهنگ ، لطفا این مطلب رو به اشتراک بگذارید

نوشته متن موزیک من با تو هستم فرزاد واثقی اولین بار در تکست آهنگ | متن موزیک پدیدار شد.

نوشته متن موزیک من با تو هستم فرزاد واثقی اولین بار در مای موزیک | دانلود آهنگ. پدیدار شد.

متن موزیک بی رحمی مجید خراطها

متن موزیک بی رحمی مجید خراطها
Lyrics New Song By : Majid Kharatha Bi Rahmi

متن آهنگ بی رحمی مجید خراطها متن موزیک بی رحمی مجید خراطها

متن موزیک شنیدنی بی رحمی مجید خراطها

کسی سراغتو ازم بگیره بهش میگم اصا وجود نداشتی
دوست ندارم همه بدونن وجودشو نداشتی

بی رحمی مگه پشتت همیشه وایستاده نبودم
بی رحمی مگه عاشقه تو مگه ساده نبودم میفهمی نابودم

دیوونه ست داره زندگی میکنه دیگه جدامون
این خونه دلش تنگ میشه یک روز واسه دوتامون بیچاره دلهامون

اگه یکم دوسم داری زجرم نده اینقدر رو اعصابم نرو حالم بده
اونی که برده دلتو اسمش چیه اگه بخوای بری ته نامردیه آخ به خدا اگه بری نامردیه

نگو خدا میخواد به اینجا بکشه نمیذارم هر چی خدا میخواد بشه
چطور وقتی تو کوچه ها در به درم هر جا که با هم خاطره داشتیم نرم

دیگه داره تموم میشه رابطمون بگم کجا رفتی آخه به اینو اون
از این همه خاطره هامون رد نشو تو رو خدای هر دوتامون بد نشو

ترانه بی رحمی مجید خراطها

حقم بود کاش از اولش هم ساده نبودم
حقم بود ای کاش تا اینجاشم وایستاده نبود عمرم رفت نابودم

حق داری واسه خوشحالیت شاید هیچی نداشتم
حق داری شاید زیادی بودم کم میذاشتم دوست که داشتم

دیگه داره تموم میشه رابطمون بگم کجا رفتی آخه به اینو اون

اگه دلت یکم برام سوخته نرو اینجا یکی چشو به در دوخته نرو
بری فردا حاله تو از من بدتره نیستم که آرومت کنم یادت نره نیستم که آرومت کنم یادت نره

اگه موندی تویه غمو سختی برو اگه خیال کردی که خوشبختی برو
برو بدونه یه ذره شرمو حیا اما اگه رفتی دیگه اصلا نیا

نیای بگی که اون ولت کرده تو رو این بار آخره بهت میگم نرو
هنوز نرفتی خونه مونو غم گرفت بسه دیگه بی معرفت گریه ام گرفت

♪♫♦

دانلود موزیک خواننده مجید خراطها بی رحمی

متن موزیک بی رحمی مجید خراطها از سایت بزرگ تکست‌آهنگ ، لطفا این مطلب رو به اشتراک بگذارید

نوشته متن موزیک بی رحمی مجید خراطها اولین بار در تکست آهنگ | متن موزیک پدیدار شد.

نوشته متن موزیک بی رحمی مجید خراطها اولین بار در مای موزیک | دانلود آهنگ. پدیدار شد.